Найкращий подарунок для доньки — це м'який ведмедик, якого вона соше разом із мамою. У наборі для творчості від 4M ви знайдете все необхідне, крім ножиць.
Перед початком роботи ознайомтеся з техніками вишивки, яка використовуватиметься під час створення іграшки. Познайомте свою дитину з рукоділлям. В інструкції описані та схематично зображені вісім різновидів стібків: доріжка (пунктірна лінія), зворотний вистібок (використовується для окантовки), атласний (для вишивання гладкою), зигзагоподібний (їм можна пришивати ґудзики), розширений зигзагоподібний стібок, обмітковий (використовується для зміцнення краю пледа), ланцюговий вистібок (похож на ланцюжок) і вишивка хрестиком.
Після короткого ликбеза ви зможете з легкістю зшити ведмедик і прикрасити його різноманітними типами вишивки. До того ж сформувати ніс і очі за допомогою трьох подвійних атласних стібків рожевого та коричневого кольорів відповідно.
Набір із серії KidzMaker допоможе дитині розвинути дрібну моторику, тактильні відчуття, творчі здібності та поліпшити розпізнавання кольорів. Такий ведмедик стане дитині добрим другом і навчить цінувати ручну працю.
У наборі:
Повстяні форми
Котушка з вишивкою — 6 шт.
Значок — 1 шт.
Пластикова голка — 2 шт.
Набивка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Перед початком роботи ознайомтеся з техніками вишивки, яка використовуватиметься під час створення іграшки. Познайомте свою дитину з рукоділлям. В інструкції описані та схематично зображені вісім різновидів стібків: доріжка (пунктірна лінія), зворотний вистібок (використовується для окантовки), атласний (для вишивання гладкою), зигзагоподібний (їм можна пришивати ґудзики), розширений зигзагоподібний стібок, обмітковий (використовується для зміцнення краю пледа), ланцюговий вистібок (похож на ланцюжок) і вишивка хрестиком.
Після короткого ликбеза ви зможете з легкістю зшити ведмедик і прикрасити його різноманітними типами вишивки. До того ж сформувати ніс і очі за допомогою трьох подвійних атласних стібків рожевого та коричневого кольорів відповідно.
Набір із серії KidzMaker допоможе дитині розвинути дрібну моторику, тактильні відчуття, творчі здібності та поліпшити розпізнавання кольорів. Такий ведмедик стане дитині добрим другом і навчить цінувати ручну працю.
У наборі:
Повстяні форми
Котушка з вишивкою — 6 шт.
Значок — 1 шт.
Пластикова голка — 2 шт.
Набивка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 21 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04724 |
| Вага | 0.19 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал | текстиль, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | коричневий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156047243 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 216 690 ₴


