Цей набір для творчості ідеально підійде в'язальницям-початківцям. Змайструєте свій перший шедевр — м'який шарф-лисичку з носом-помпоном, вушками, лапками та хвостом! До набору входить все для створення шарфа завдовжки 100 см.
Пропонована техніка проста — це французьке кругове в'язання без швів за допомогою котушки. Вивчивши прийом і закріпивши навички, можна зробити багато інших в'язаних речей.
За кольоровими ілюстраціями в інструкції легко опанувати цю техніку. Одягаючи на котушку з зубцями нитку, утворює петлі, які необхідно акуратно знімати за допомогою гачка для в'язання. Коли закінчите шарф, змайструйте помпони для носа, вушка та лапи лисички. Як це зробити — також показано й описано в інструкції.
Набір для творчості із серії KidzMaker допоможе розвинути любов до рукоділля, дрібну моторику, мислення та творчі здібності. Комплект підходить дівчаткам від 8 років молодшого шкільного віку. Набір для створення виробів ручної роботи — це також можливість зробити самостійно оригінальний подарунок для рідних і друзів.
До набору
Мотки пряжі — 3 шт.
Котушка для в'язання із 6 зубцями — 1 шт.
Котушка для в'язання з 18 зубцями — 1 шт.
Гачок для в'язання — 1 шт.
Пластикові голки — 2 шт.
Інструкція — 1 шт.
Пропонована техніка проста — це французьке кругове в'язання без швів за допомогою котушки. Вивчивши прийом і закріпивши навички, можна зробити багато інших в'язаних речей.
За кольоровими ілюстраціями в інструкції легко опанувати цю техніку. Одягаючи на котушку з зубцями нитку, утворює петлі, які необхідно акуратно знімати за допомогою гачка для в'язання. Коли закінчите шарф, змайструйте помпони для носа, вушка та лапи лисички. Як це зробити — також показано й описано в інструкції.
Набір для творчості із серії KidzMaker допоможе розвинути любов до рукоділля, дрібну моторику, мислення та творчі здібності. Комплект підходить дівчаткам від 8 років молодшого шкільного віку. Набір для створення виробів ручної роботи — це також можливість зробити самостійно оригінальний подарунок для рідних і друзів.
До набору
Мотки пряжі — 3 шт.
Котушка для в'язання із 6 зубцями — 1 шт.
Котушка для в'язання з 18 зубцями — 1 шт.
Гачок для в'язання — 1 шт.
Пластикові голки — 2 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 21 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04722 |
| Вага | 0.24 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал | текстиль, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156047229 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 254 586 ₴




