Створіть вишиту сумочку або подушечку з набором для творчості від 4М. Вищейте двох квіткових фей, що сяють у темряві. Секрет їхньої чарівниці — у особливих світних нитках. Схеми для вишивання прості та допоможуть легко впоратися із завданням. Прикрасьте своїм рукоділлям кімнату або потіште подарунком подружку!
Цей набір із серії Crafts буде цікавий дівчаткам молодшої школи від 8 років. Під час вишивання розвиваються творчі здібності, уява, колірне сприйняття, акуратність, естетичний смак. Також діти потренують дрібну моторику та навчаються вишивати 10 різними способами.
У наборі є все необхідне для двох вишивок. Додатково вам знадобляться ножиці. Потренуйтеся виконувати шви з інструкції на щітці. Будьте терплячі та уважні, щоб вишиті роботи вийшли красивими й акуратними.
Коли вишивка готова, залишиться вирішити — змайструвати подушечку чи сумочку? Зшийте нижні та бічні зрізи полотнищ. Якщо вирішили зробити сумочку, то пришийте ручку. А якщо вам миле подушечка, то зшийте верхні зрізи, попередньо поклавши всередину м'який наповнювач із набору.
До набору
П'яльці — 1 шт.
Вишивальне полотно — 2 шт.
Шаблони вишивки — 2 шт.
Мотки вишиваних ниток — 5 шт.
Мотки світних у темряві ниток — 2 шт.
Пластикові голки — 2 шт.
Набивка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Цей набір із серії Crafts буде цікавий дівчаткам молодшої школи від 8 років. Під час вишивання розвиваються творчі здібності, уява, колірне сприйняття, акуратність, естетичний смак. Також діти потренують дрібну моторику та навчаються вишивати 10 різними способами.
У наборі є все необхідне для двох вишивок. Додатково вам знадобляться ножиці. Потренуйтеся виконувати шви з інструкції на щітці. Будьте терплячі та уважні, щоб вишиті роботи вийшли красивими й акуратними.
Коли вишивка готова, залишиться вирішити — змайструвати подушечку чи сумочку? Зшийте нижні та бічні зрізи полотнищ. Якщо вирішили зробити сумочку, то пришийте ручку. А якщо вам миле подушечка, то зшийте верхні зрізи, попередньо поклавши всередину м'який наповнювач із набору.
До набору
П'яльці — 1 шт.
Вишивальне полотно — 2 шт.
Шаблони вишивки — 2 шт.
Мотки вишиваних ниток — 5 шт.
Мотки світних у темряві ниток — 2 шт.
Пластикові голки — 2 шт.
Набивка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04667 |
| Вага | 0.21 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Матеріал | текстиль, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156046673 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 262 154 ₴


