Змайструєте подарункові коробочки та прикрасьте їх візерунками, вишитими хрестиком. Потіште та здивуйте друзів оригінальним оформленням подарунків.
У наборі для творчості 4M є все необхідне: 4 заготівки для подарункових коробок, 2 пластикові голки, 5 мотків кольорової вишивальної нитки, ярлики для прикраси, докладна інструкція з малюнками.
Влаштуйте вдома творчу майстерню й займіться декоративно-прикладним дотиком. Кожна заготівка подарункової коробки має попередньо вирізані отвори для шиття, надруковані типи стібків і кольору ниток. Техніка вишивання проста, вона детально описана та показана в інструкції.
У наборі також кілька карток-ярликів. На них можна нанести вишивку та прикріпити до подарункових коробочок для додаткової прикраси.
Набір серії Crafts сподобається дівчаткам від 8 років. Створюючи своїми руками таке подарункове паковання, діти тренують навички шиття і вишивання, дрібну моторику, посидючість, терплячість, розвивають творчі навички, зміцнюють емоційний добробут.
У наборі для творчості 4M є все необхідне: 4 заготівки для подарункових коробок, 2 пластикові голки, 5 мотків кольорової вишивальної нитки, ярлики для прикраси, докладна інструкція з малюнками.
Влаштуйте вдома творчу майстерню й займіться декоративно-прикладним дотиком. Кожна заготівка подарункової коробки має попередньо вирізані отвори для шиття, надруковані типи стібків і кольору ниток. Техніка вишивання проста, вона детально описана та показана в інструкції.
У наборі також кілька карток-ярликів. На них можна нанести вишивку та прикріпити до подарункових коробочок для додаткової прикраси.
Набір серії Crafts сподобається дівчаткам від 8 років. Створюючи своїми руками таке подарункове паковання, діти тренують навички шиття і вишивання, дрібну моторику, посидючість, терплячість, розвивають творчі навички, зміцнюють емоційний добробут.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04666 |
| Вага | 0.19 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Вікова група | Від 8 років |
| Уяву | 1 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Матеріал | картон, текстиль |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток |
| Серія | Crafts |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156046666 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 257 232 ₴









