Створіть кольорові магніти та значки у формі сов із набором для творчості від 4M. Поділки світитимуться в темряві! Комплект містить усе необхідне: пакетики з гіпсом, форми для лиття, набір фарб, світну фарбу, пензлик, гнучкий магніт, безпечні шпильки, інструкцію. Додатково буде потрібно лише трохи води та натхнення.
За інструкцією розчиніть гіпсовий порошок у воді. Вимішайте та залийте у форми. Злегка потрусіть, щоб уникнути бульбашок повітря. Щоб вийшли прикраси на шпильках, вкладіть їх у свіжі заготівки. Після затвердіння видавіть фігурки з формочок і просушіть.
А далі най креативніший етап: розфарбуйте гіпсових птахів на свій смак! В інструкції є поради щодо змішування фарб для отримання нових відтінків. Після завершення поставте кілька штрихів світною фарбою. Коли вироби висохнуть повністю, зробіть магніти на холодильник. Розріжте магнітну стрічку, зніміть плівку та наклейте на звороті фігурок. Потримайте сов під лампою кілька хвилин, і ви побачите, як вони чарівно світяться в темряві!
Цей набір для творчості отримав нагороду виставки Tillywig Toy&Media як найкраща креативна гра в США. З набором серії Mould&Paint добре розвиватиме дрібну моторику, художні навички, уяву, колірне сприйняття. Набір для творчості сподобається дітям від 5 років. Готовими значками можна прикрашати одяг, рюкзак. Магніти кріплять на холодильник. А ще це оригінальний подарунок своїми руками для друзів і рідних.
У наборі:
- 2 пакетики з гіпсом,
- шаблон із 6 формами для лиття,
- набір фарб,
- світна фарба,
- пензлик,
- магнітна стрічка,
- 2 шпильки,
— інструкція.
За інструкцією розчиніть гіпсовий порошок у воді. Вимішайте та залийте у форми. Злегка потрусіть, щоб уникнути бульбашок повітря. Щоб вийшли прикраси на шпильках, вкладіть їх у свіжі заготівки. Після затвердіння видавіть фігурки з формочок і просушіть.
А далі най креативніший етап: розфарбуйте гіпсових птахів на свій смак! В інструкції є поради щодо змішування фарб для отримання нових відтінків. Після завершення поставте кілька штрихів світною фарбою. Коли вироби висохнуть повністю, зробіть магніти на холодильник. Розріжте магнітну стрічку, зніміть плівку та наклейте на звороті фігурок. Потримайте сов під лампою кілька хвилин, і ви побачите, як вони чарівно світяться в темряві!
Цей набір для творчості отримав нагороду виставки Tillywig Toy&Media як найкраща креативна гра в США. З набором серії Mould&Paint добре розвиватиме дрібну моторику, художні навички, уяву, колірне сприйняття. Набір для творчості сподобається дітям від 5 років. Готовими значками можна прикрашати одяг, рюкзак. Магніти кріплять на холодильник. А ще це оригінальний подарунок своїми руками для друзів і рідних.
У наборі:
- 2 пакетики з гіпсом,
- шаблон із 6 формами для лиття,
- набір фарб,
- світна фарба,
- пензлик,
- магнітна стрічка,
- 2 шпильки,
— інструкція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 18 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04654 |
| Вага | 0.28 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Mould & Paint |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156046543 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 102 877 ₴








