Запустіть у небо барвистого повітряного змія! Придумайте його власний дизайн або повторіть малюнок з інструкції. Створіть собі веселого супутника для прогулянок і пікніків за допомогою набору для творчості від 4M!
У наборі ви знайдете все необхідне для розфарбовування та збирання змія. Додатково знадобиться простий олівець і аркуш паперу для ескізу. Продумайте дизайн на чернетку та перенесіть його на полотно змія. Зважайте розташування горизонтального та вертикального стрижнів, щоб вони не перекрили малюнок. Змішуйте фарби з набору, щоб отримати додаткові відтінки. Дайте готовому змію просохнути 24 години. Після цього зберіть його згідно з інструкцією. Новий шедевр із вашої творчої майстерні готовий!
Форма та конструкція більшості повітряних змійок влаштована так, що повітряний потік, що проходить над зміям, рухається швидше, ніж потік під ним. Це створює нижчий тиск повітря над зміїм і підіймає його в небо. За таким самим принципом влаштоване крило літака, що дає йому злетіти й далі політати.
Перший змій був придуманий у Китаї понад 3000 років тому. Для рамки китайці використовували бамбук, а для основи змія — шовкове полотно. Згідно з іншою версією, повітряних зміїв придумали мешканці островів Південного моря. Вони чіпляли на хвіст змія волосінь і приманку, використовуючи їх для риболовлі.
Цей набір від 4М із серії KidzMaker буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Під час розфарбовування повітряного змія вони зможуть розвинути уяву, дрібну моторику, творчі здібності, навчаться поєднувати кольори та підвищать емоційний добробут. Цей набір підходить для утворення в межах реджіо-педагогики.
До набору
Основа повітряного змія із парусини (65 см завдовжки) — 1 шт.
Пластикові горизонтальні стрижні — 2 шт.
Пластикові вертикальні стрижні — 2 шт.
Деталь стик стрижнів із волосінню — 1 шт.
Котушка з ниткою — 1 шт.
Набір фарб — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
У наборі ви знайдете все необхідне для розфарбовування та збирання змія. Додатково знадобиться простий олівець і аркуш паперу для ескізу. Продумайте дизайн на чернетку та перенесіть його на полотно змія. Зважайте розташування горизонтального та вертикального стрижнів, щоб вони не перекрили малюнок. Змішуйте фарби з набору, щоб отримати додаткові відтінки. Дайте готовому змію просохнути 24 години. Після цього зберіть його згідно з інструкцією. Новий шедевр із вашої творчої майстерні готовий!
Форма та конструкція більшості повітряних змійок влаштована так, що повітряний потік, що проходить над зміям, рухається швидше, ніж потік під ним. Це створює нижчий тиск повітря над зміїм і підіймає його в небо. За таким самим принципом влаштоване крило літака, що дає йому злетіти й далі політати.
Перший змій був придуманий у Китаї понад 3000 років тому. Для рамки китайці використовували бамбук, а для основи змія — шовкове полотно. Згідно з іншою версією, повітряних зміїв придумали мешканці островів Південного моря. Вони чіпляли на хвіст змія волосінь і приманку, використовуючи їх для риболовлі.
Цей набір від 4М із серії KidzMaker буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Під час розфарбовування повітряного змія вони зможуть розвинути уяву, дрібну моторику, творчі здібності, навчаться поєднувати кольори та підвищать емоційний добробут. Цей набір підходить для утворення в межах реджіо-педагогики.
До набору
Основа повітряного змія із парусини (65 см завдовжки) — 1 шт.
Пластикові горизонтальні стрижні — 2 шт.
Пластикові вертикальні стрижні — 2 шт.
Деталь стик стрижнів із волосінню — 1 шт.
Котушка з ниткою — 1 шт.
Набір фарб — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 55 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04585 |
| Вага | 0.21 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Реджіо |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156045850 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 652 191 ₴




