Створіть яскраву стикерну мозаїку на вікно із зображенням метелика, дельфіна або кошеня з набору для творчості від 4M! Матеріали для мозаїки-вітража легко кріпляться на гладку основу без використання клею. Прикрасьте вікно своїм витвором і милуйтеся різнобарвними променями сонячного дня. З комплектом 4М створювати шедеври у вашій творчій майстерні легко та приємно!
Набір із серії Crafts підійде дітям молодшої школи від 7 років. Складання мозаїчного вітражу допоможе розвинути фантазію, колірне сприйняття, тактильні відчуття, потренувати дрібну моторику, проявити творчі здібності, підвищити емоційний добробут.
Покладіть прозору основу на готову картинку-шаблон. Відокремте деталі для мозаїки від заготівок. Знімайте з них захисну плівку та розташуйте по черзі на прозорій основі. Почніть створення мозаїки з центральної фігури, поступово заповнюючи фон. Якщо на клейку частину мозаїки потрапить пил, промийте його мильною водою. Висушіть і продовжуйте творчість. У вас вийде мозаїчна картинка із зображенням різнобарвного метелика, веселого дельфіна або милого кошеняти розміром 26 х 26 см.
Самоклейні шматочки мозаїки з набору легко кріпляться до гладких поверхонь. Ви можете наклеїти деталі прямо на віконне скло, холодильник або дзеркало. Зберіть удома власну колекцію мозаїка!
Виріжте ножицями із заготовок елементи мозаїки інших форм, які вам підкаже фантазія. Придумайте оригінальну композицію та прикрасьте нею будинок.
До набору
Набір прямокутних різнобарвних заготовок з елементами для мозаїки — 1 шт.
Шаблон із картинкою — 1 шт.
Присос — 4 шт.
Прозора основа — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Набір із серії Crafts підійде дітям молодшої школи від 7 років. Складання мозаїчного вітражу допоможе розвинути фантазію, колірне сприйняття, тактильні відчуття, потренувати дрібну моторику, проявити творчі здібності, підвищити емоційний добробут.
Покладіть прозору основу на готову картинку-шаблон. Відокремте деталі для мозаїки від заготівок. Знімайте з них захисну плівку та розташуйте по черзі на прозорій основі. Почніть створення мозаїки з центральної фігури, поступово заповнюючи фон. Якщо на клейку частину мозаїки потрапить пил, промийте його мильною водою. Висушіть і продовжуйте творчість. У вас вийде мозаїчна картинка із зображенням різнобарвного метелика, веселого дельфіна або милого кошеняти розміром 26 х 26 см.
Самоклейні шматочки мозаїки з набору легко кріпляться до гладких поверхонь. Ви можете наклеїти деталі прямо на віконне скло, холодильник або дзеркало. Зберіть удома власну колекцію мозаїка!
Виріжте ножицями із заготовок елементи мозаїки інших форм, які вам підкаже фантазія. Придумайте оригінальну композицію та прикрасьте нею будинок.
До набору
Набір прямокутних різнобарвних заготовок з елементами для мозаїки — 1 шт.
Шаблон із картинкою — 1 шт.
Присос — 4 шт.
Прозора основа — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04526 |
| Вага | 0.3 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 3 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 27 мм |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 4893156045263 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 703 ₴









