На Вас чекає захопливий експеримент з хімії — вирощування кольорових кристалів у себе вдома! З набором для досліджень від 4М ви дізнаєтеся цікаві факти про кристали та створите чарівну печеру із самоцвітами. Спостерігайте, як ростуть кристали, утворюючи унікальні форми. За допомогою підставки з підсвіткою, складіть із мінералів композицію і милуйтеся їх чарівним сяйвом.
У наборі ви знайдете чотири шестикутних посудини різних розмірів: велика, середня і дві маленькі. У них виростуть різнобарвні кристали. Заздалегідь підготуйте все необхідне для своєї домашньої лабораторії: захисні окуляри, гумові рукавички, гарячу воду, мірну склянку та фартух. Уважно читайте інструкції. У наборі використовуються справжні хімічні речовини (моноамонійфосфат), які не мають контактувати зі слизовими.
Додатковий бонус набору для розвитку від 4М — підставка з підсвіткою і прозорою гранованою кришкою. Розмістіть гірлянду з кольоровими вогниками всередині підставки, як це показано на схемі в інструкції. Розмістіть на ній готові кристали та накрийте кришкою. Експозицію можна показувати друзям і використовувати як нічник. Для гірлянди вам додатково знадобляться дві батарейки AA.
Цей набір із серії Crystal Growing буде цікавий дітям молодшого шкільного віку від 10 років. Комплект допоможе розвинути спостережливість, креативність, мислення, винахідливість, підвищити емоційне щастя. Набір для досліджень підходить для навчання в межах реджіо-педагогики.
У наборі:
Великі пакетики з порошком (моноамонійфосфат) — 3 шт.
Маленькі пакетики з фарбувальним порошком — 3 шт.
Прозорі шестикутні посудини — 4 шт.
Шаблони як круги — 4 шт.
Чаша для змішування — 1 шт.
Пластикова ложка — 1 шт.
Прозора кришка — 1 шт.
Підставка — 1 шт.
Кольорова гірлянда — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Щоб кристал виріс упродовж 4-7 днів, потрібна температура вище 20 градусів. Через низьку температуру ріст може зупинитися або уповільнитися (до 30 днів).
У наборі ви знайдете чотири шестикутних посудини різних розмірів: велика, середня і дві маленькі. У них виростуть різнобарвні кристали. Заздалегідь підготуйте все необхідне для своєї домашньої лабораторії: захисні окуляри, гумові рукавички, гарячу воду, мірну склянку та фартух. Уважно читайте інструкції. У наборі використовуються справжні хімічні речовини (моноамонійфосфат), які не мають контактувати зі слизовими.
Додатковий бонус набору для розвитку від 4М — підставка з підсвіткою і прозорою гранованою кришкою. Розмістіть гірлянду з кольоровими вогниками всередині підставки, як це показано на схемі в інструкції. Розмістіть на ній готові кристали та накрийте кришкою. Експозицію можна показувати друзям і використовувати як нічник. Для гірлянди вам додатково знадобляться дві батарейки AA.
Цей набір із серії Crystal Growing буде цікавий дітям молодшого шкільного віку від 10 років. Комплект допоможе розвинути спостережливість, креативність, мислення, винахідливість, підвищити емоційне щастя. Набір для досліджень підходить для навчання в межах реджіо-педагогики.
У наборі:
Великі пакетики з порошком (моноамонійфосфат) — 3 шт.
Маленькі пакетики з фарбувальним порошком — 3 шт.
Прозорі шестикутні посудини — 4 шт.
Шаблони як круги — 4 шт.
Чаша для змішування — 1 шт.
Пластикова ложка — 1 шт.
Прозора кришка — 1 шт.
Підставка — 1 шт.
Кольорова гірлянда — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Щоб кристал виріс упродовж 4-7 днів, потрібна температура вище 20 градусів. Через низьку температуру ріст може зупинитися або уповільнитися (до 30 днів).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 10 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03920/US |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.7 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 10+ |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 24 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | інші |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо |
| Спостерігачність | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Crystal Growing |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 28 мм |
| Штрихкод | 4893156039200 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 343 ₴







