Створіть у себе вдома печеру зі справжніми кристалами! Ваші скарби матимуть вигляд, як жеоди — мінеральні утворення округлої форми, всередині яких ростуть кристали. Природні жеоди добувають у горах і розколюють навпіл, щоб побачити гарні переливи кристалів усередині каменів. З набором для досліджень від 4М ви зможете виростити жеоду самостійно, не виходячи з дому.
Для цього вам належить провести захопливий експеримент з хімії. У половинках кришталевих чаш за 5-8 днів у вас виростуть красиві іскристі мінерали. Для проведення досвіду вам знадобляться захисні окуляри, гумові рукавички, гаряча вода, мірна склянка та фартух.
Уважно читайте інструкції. Коли висипаєте порошок у гарячу воду, він розпадається на дрібні частинки, невидимі для ока, і утворюється розчин. Коли вода остигає, її частина випаровується, і частинки речовини з'єднуються назад, утворюючи групи з впорядкованою структурою. У такий спосіб з'являються кристали з плоскими краями та гострими гранями.
Використовуйте за раз один великий пакет порошку моноаммонійфосфату й один маленький, щоб виростити кристали у двох півсферах. Другу пару пакетів залиште для другої жеоди. Не змішуйте два великі пакети для одного експерименту, інакше він буде провалений (порошок не розчиниться).
Набір із серії KidzLabs розвиває уяву, мислення, допитливість, підвищує емоційний добробут. Комплект буде цікавий дітям молодшого шкільного віку від 10 років. Набір для розвитку від 4М можна використовувати в межах методики навчання Реджіо.
У наборі:
Набір кришталевих чаш — 2 шт.
Великі пакети з порошком (моноамонійфосфат) — 2 шт.
Підставка для чаш — 1 шт.
Маленькі пакети з порошком — 2 шт.
Контейнер для кристалів — 1 шт.
Ложка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Щоб кристал виріс упродовж 4-7 днів, потрібна температура вище 20 градусів. Через низьку температуру ріст може зупинитися або уповільнитися (до 30 днів).
Для цього вам належить провести захопливий експеримент з хімії. У половинках кришталевих чаш за 5-8 днів у вас виростуть красиві іскристі мінерали. Для проведення досвіду вам знадобляться захисні окуляри, гумові рукавички, гаряча вода, мірна склянка та фартух.
Уважно читайте інструкції. Коли висипаєте порошок у гарячу воду, він розпадається на дрібні частинки, невидимі для ока, і утворюється розчин. Коли вода остигає, її частина випаровується, і частинки речовини з'єднуються назад, утворюючи групи з впорядкованою структурою. У такий спосіб з'являються кристали з плоскими краями та гострими гранями.
Використовуйте за раз один великий пакет порошку моноаммонійфосфату й один маленький, щоб виростити кристали у двох півсферах. Другу пару пакетів залиште для другої жеоди. Не змішуйте два великі пакети для одного експерименту, інакше він буде провалений (порошок не розчиниться).
Набір із серії KidzLabs розвиває уяву, мислення, допитливість, підвищує емоційний добробут. Комплект буде цікавий дітям молодшого шкільного віку від 10 років. Набір для розвитку від 4М можна використовувати в межах методики навчання Реджіо.
У наборі:
Набір кришталевих чаш — 2 шт.
Великі пакети з порошком (моноамонійфосфат) — 2 шт.
Підставка для чаш — 1 шт.
Маленькі пакети з порошком — 2 шт.
Контейнер для кристалів — 1 шт.
Ложка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Щоб кристал виріс упродовж 4-7 днів, потрібна температура вище 20 градусів. Через низьку температуру ріст може зупинитися або уповільнитися (до 30 днів).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03919/EU |
| Вага | 0.4 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 11 |
| Вік дітей до, років | 12 |
| Вікова група | 11+ |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | пластик, інші |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо |
| Спостерігачність | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156039194 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746 ₴





