Прикрасьте вікно в кімнаті вітражом із барвистою фауною з набору для творчості від 4М. У комплекті ви знайдете пластиковий шаблон для розфарбовування, трафарет із зображенням, 4 баночки зі спеціальними фарбами, пензлик і присос на шнурку.
Влаштуйте невелику творчу майстерню і робіть худорлявість. Фарби з набору можна змішувати, щоб отримати більше відтінків. Дайте готовій роботі висохнути, і виберіть місце для декору в кімнаті.
Ефект найбільш вітражи мають вигляд на вікнах, коли крізь них проходять сонячні промені. Тоді кімната наповнюється м'яким різнобарвним світлом.
Набір із серії Crafts буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Розфарбовуючи вітражи, діти навчаться поєднувати кольори, розвине дрібну моторику та посидючість, проявлять творчі здібності та фантазію.
У наборі:
Фарби — 4 шт.
Пензлик — 1 шт.
Прозора основа — 1 шт.
Трафарет — 1 шт.
Присос на шнурку — 1 шт.
Влаштуйте невелику творчу майстерню і робіть худорлявість. Фарби з набору можна змішувати, щоб отримати більше відтінків. Дайте готовій роботі висохнути, і виберіть місце для декору в кімнаті.
Ефект найбільш вітражи мають вигляд на вікнах, коли крізь них проходять сонячні промені. Тоді кімната наповнюється м'яким різнобарвним світлом.
Набір із серії Crafts буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Розфарбовуючи вітражи, діти навчаться поєднувати кольори, розвине дрібну моторику та посидючість, проявлять творчі здібності та фантазію.
У наборі:
Фарби — 4 шт.
Пензлик — 1 шт.
Прозора основа — 1 шт.
Трафарет — 1 шт.
Присос на шнурку — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 14 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03610 |
| Вага | 0.1 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 144 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156036100 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 350 422 ₴




