
Набір для створення магнітів із гіпсу 4M Динозаври (00-03514)
568 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-03514
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створіть шість різнобарвних динозаврів із гіпсу з набором для творчості від 4М і прикрасьте ними холодильник або рюкзак! Зроби і розфарбуй — тематика наборів, з якими за допомогою гіпсового порошку, формочок для лиття та фарб ви зробите магніти та фігурки на шпильках. Чудовий подарунок для шанувальників палеонтології.
Щоб приготувати гіпсовий розчин, додатково знадобиться посудина для змішування, вода та ложка. Залийте гіпсовий розчин у формочки, дотримуючись інструкції. Коли динозаври затвердіють, акуратно дістаньте їх із форм і розфарбуйте за допомогою фарб і пензля з набору. Кольори можна змішувати, щоб отримати нові відтінки. В інструкції подана таблиця тонів.
У цьому наборі із серії Mould&Paint ви також знайдете фарбу, що світиться в темряві. Використовуйте її, коли основні кольори на виробах висохнуть. Зробіть кілька акцентів на кожному динозаврі, але не зафарбуйте всю фігурку повністю. Щоб побачити чарівне світіння, потримайте виріб під лампою кілька хвилин, а потім вимкніть світло.
Цей набір для творчості буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Створюючи фігурки динозаврів, діти розвивають дрібну моторику, уяву, виявляють творчі здібності, вчаться поєднувати кольори, захопливо проводять час.
У наборі:
Шаблон із 6 формами для лиття — 1 шт.
Пакетики з гіпсовим порошком — 2 шт.
Набір фарб — 1 шт.
Магнітна стрічка — 1 шт.
Булавки — 2 шт.
Пензлик — 1 шт.
Світна фарба — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Щоб приготувати гіпсовий розчин, додатково знадобиться посудина для змішування, вода та ложка. Залийте гіпсовий розчин у формочки, дотримуючись інструкції. Коли динозаври затвердіють, акуратно дістаньте їх із форм і розфарбуйте за допомогою фарб і пензля з набору. Кольори можна змішувати, щоб отримати нові відтінки. В інструкції подана таблиця тонів.
У цьому наборі із серії Mould&Paint ви також знайдете фарбу, що світиться в темряві. Використовуйте її, коли основні кольори на виробах висохнуть. Зробіть кілька акцентів на кожному динозаврі, але не зафарбуйте всю фігурку повністю. Щоб побачити чарівне світіння, потримайте виріб під лампою кілька хвилин, а потім вимкніть світло.
Цей набір для творчості буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Створюючи фігурки динозаврів, діти розвивають дрібну моторику, уяву, виявляють творчі здібності, вчаться поєднувати кольори, захопливо проводять час.
У наборі:
Шаблон із 6 формами для лиття — 1 шт.
Пакетики з гіпсовим порошком — 2 шт.
Набір фарб — 1 шт.
Магнітна стрічка — 1 шт.
Булавки — 2 шт.
Пензлик — 1 шт.
Світна фарба — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 18 см |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03514 |
| Вага | 0.4 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Mould & Paint |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | білий, різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156035141 |
| Мова друкованої інструкції | русский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴






