Збери гігантський компас 4M — це набір для досліджень, створений для дітей 5-7 років. Відкрийте для себе магнітну силу Землі. Здивуйте своїх друзів цим гігантським компасом, ширина якого в зібраному вигляді становить 30 см. Ідеально підходить для наукових проєктів у школі.
Зберіть гігантський компас за схемами в інструкції та розпочинайте його тестування. Переконайтеся, що поблизу немає металевих предметів і сильного вітру. Злегка натисніть на стрілку компаса. Вона обертається й зупиняється червоним кінцем магніту на північ. Поверніть круглий шаблон так, щоб буква N виявилася під червоним кінцем магніту.
Будьте терплячі, може пройти кілька хвилин, перш ніж компас зможе визначити напрямок через його розмір і вагу. На зворотному боці шаблону надруковане зображення Землі.
Тепер ви знаєте, де північ, південь, схід і захід. Можна використовувати компас вдома, щоб перевірити, на які сторони світла виходять вікна.
Набір для збирання компаса підходить як наочній матеріал для занять з географії, природоведення та фізики. Дітям 5-7 років набагато простіше опанувати знання на практичних заняттях із самостійною роботою. Збирати великий компас можна й удома з дітьми, пояснюючи їм на прикладах закони фізики та природи.
Розвивальний набір рекомендований для використання вдома, у школах і центрах розвитку.
Зберіть гігантський компас за схемами в інструкції та розпочинайте його тестування. Переконайтеся, що поблизу немає металевих предметів і сильного вітру. Злегка натисніть на стрілку компаса. Вона обертається й зупиняється червоним кінцем магніту на північ. Поверніть круглий шаблон так, щоб буква N виявилася під червоним кінцем магніту.
Будьте терплячі, може пройти кілька хвилин, перш ніж компас зможе визначити напрямок через його розмір і вагу. На зворотному боці шаблону надруковане зображення Землі.
Тепер ви знаєте, де північ, південь, схід і захід. Можна використовувати компас вдома, щоб перевірити, на які сторони світла виходять вікна.
Набір для збирання компаса підходить як наочній матеріал для занять з географії, природоведення та фізики. Дітям 5-7 років набагато простіше опанувати знання на практичних заняттях із самостійною роботою. Збирати великий компас можна й удома з дітьми, пояснюючи їм на прикладах закони фізики та природи.
Розвивальний набір рекомендований для використання вдома, у школах і центрах розвитку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03438 |
| Вага | 0.19 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | папір, інші, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156034380 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴





