Збери роботизовану клешню 4M — це набір для юних механіків від 8 років. Він дає змогу сконструювати круту Наукову іграшку своїми руками.
Ви будете вражені цією роботизованою клешнею. Вона дуже гнучка та здатна захоплювати предмети будь-якої форми.
Деталі в комплекті
Частина A: ручка x 1, частина B: вал x 1, частина C: ручка x 1, частина D: маточина x 1, частина E: захоплення x 3, частина F: спусковий гачок x 1, частина G: торцева кришка x 1, Частина H: хомут x 1, Частина I: гвинт із шайбою x 1, Частина J: гвинти x 4.
Додатково потрібна: мала хрестова викрутка.
Зберіть цю дивовижну клешню за детальною інструкцією зі схемами з набору. Всього 7 кроків і робоклешня готова! Можна розпочинати тестування.
Утримуючи ручку в долоні, обережно натисніть на спусковий гачок пальцями. Клешні спаляться, як у восьминога!
Спробуйте захопити цією механічною клешнею предмети різної форми та розміру, наприклад, кульки, яблука, порожні банки та кубики, тверді предмети та м'які. В інструкції є пояснення принципу дії цього девайса.
У промислових роботів є захоплення, подібні до вашої роборуки. Роботи-маніпулятори на фабриках використовують захоплення, щоб підіймати та переміщати предмети. Вони бувають із пневматичним або гідравлічним приводом, з електродвигунами. Про це та інше ви дізнаєтеся з розділу з цікавими фактами в інструкції.
Науковий набір потішить юних шанувальників науки та познайомить дітей з основними принципами механіки — розділу фізики. Вивчати шкільні предмети тепер веселіше з класними роботами-іграшками від 4M, які можна зібрати своїми руками!
Ви будете вражені цією роботизованою клешнею. Вона дуже гнучка та здатна захоплювати предмети будь-якої форми.
Деталі в комплекті
Частина A: ручка x 1, частина B: вал x 1, частина C: ручка x 1, частина D: маточина x 1, частина E: захоплення x 3, частина F: спусковий гачок x 1, частина G: торцева кришка x 1, Частина H: хомут x 1, Частина I: гвинт із шайбою x 1, Частина J: гвинти x 4.
Додатково потрібна: мала хрестова викрутка.
Зберіть цю дивовижну клешню за детальною інструкцією зі схемами з набору. Всього 7 кроків і робоклешня готова! Можна розпочинати тестування.
Утримуючи ручку в долоні, обережно натисніть на спусковий гачок пальцями. Клешні спаляться, як у восьминога!
Спробуйте захопити цією механічною клешнею предмети різної форми та розміру, наприклад, кульки, яблука, порожні банки та кубики, тверді предмети та м'які. В інструкції є пояснення принципу дії цього девайса.
У промислових роботів є захоплення, подібні до вашої роборуки. Роботи-маніпулятори на фабриках використовують захоплення, щоб підіймати та переміщати предмети. Вони бувають із пневматичним або гідравлічним приводом, з електродвигунами. Про це та інше ви дізнаєтеся з розділу з цікавими фактами в інструкції.
Науковий набір потішить юних шанувальників науки та познайомить дітей з основними принципами механіки — розділу фізики. Вивчати шкільні предмети тепер веселіше з класними роботами-іграшками від 4M, які можна зібрати своїми руками!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03434 |
| Вага | 0.28 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 24 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Наукові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Робототехніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 489315603442 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 136 697 ₴






