Зберіться з друзями та влаштуйте виверження вулкана прямо на кухонному столі! У наборі для досліджень від 4М є все необхідне, додатково знадобляться тільки оцет і сода.
Комплект для експериментів буде цікавий дітям від 5 років. Допоможе розвинути уяву, допитливість, мислення. Набір 4M підходить для STEAM-утворення. Це практичний метод для вивчення різних наук.
Для початку наклейте на макет жерла вулкана стикер із комплекту. Він допоможе вам краще зрозуміти, як відбувається виверження в природі. Потім вставте жерло в макет вулкана. Насипте ложку соди та наливайте оцет, поки він не заповнить половину жерла. Спостерігайте за тим, що станеться! Для більшої подібності зі справжнім виверженням можна додати трохи червоного харчового барвника. Поставте під макет тарілку, щоб не забруднити стіл.
Цей науковий експеримент познайомить з основами хімії та вулканології. Реакція, яка відбувається під час взаємодії соди та оцту, називається нейтралізацією. Її суть в тому, що кислота та луг під час взаємодії нейтралізують один одного, виділяючи вуглекислий газ. Набір із серії Sci: Bits можна використовувати багато разів, адже всі необхідні інгредієнти знайдуться на будь-якій кухні.
У наборі:
Пластиковий макет вулкана — 1 шт.
Пластиковий макет жерла — 1 шт.
Стикер — 1 шт.
Комплект для експериментів буде цікавий дітям від 5 років. Допоможе розвинути уяву, допитливість, мислення. Набір 4M підходить для STEAM-утворення. Це практичний метод для вивчення різних наук.
Для початку наклейте на макет жерла вулкана стикер із комплекту. Він допоможе вам краще зрозуміти, як відбувається виверження в природі. Потім вставте жерло в макет вулкана. Насипте ложку соди та наливайте оцет, поки він не заповнить половину жерла. Спостерігайте за тим, що станеться! Для більшої подібності зі справжнім виверженням можна додати трохи червоного харчового барвника. Поставте під макет тарілку, щоб не забруднити стіл.
Цей науковий експеримент познайомить з основами хімії та вулканології. Реакція, яка відбувається під час взаємодії соди та оцту, називається нейтралізацією. Її суть в тому, що кислота та луг під час взаємодії нейтралізують один одного, виділяючи вуглекислий газ. Набір із серії Sci: Bits можна використовувати багато разів, адже всі необхідні інгредієнти знайдуться на будь-якій кухні.
У наборі:
Пластиковий макет вулкана — 1 шт.
Пластиковий макет жерла — 1 шт.
Стикер — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03418 |
| Вага | 0.08 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 9,2 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 9,2 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | STEAM |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Sci: Bits |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 9,2 мм |
| Штрихкод | 4893156034182 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴


