З набором для досліджень від 4М ви зможете вижити навіть у диких умовах! Переконайтеся, що наукові знання корисні не тільки в класній кімнаті, але й допомагають орієнтуватися та уникати неприємностей далеко від цивілізації. У невеликому кейсі є все необхідне: компас, очисник для води, збільшувальне скло та багато іншого. Сміливо вирушайте назустріч пригодам!
Цей набір для розвитку від 4М — багатофункціональний. Зберіть пристрої з нього по черзі, згідно з інструкцією, і скористайтеся всіма пристосуваннями. Додатково потрібні три батарейки CR1220 для ліхтарика. На природі спробуйте подати сигнал свистком, вивчіть жуків і листя під лупою, визначте сторони світла за компасом, передайте повідомлення на абетці Морзі за допомогою ліхтарика. А ще можна зібрати телескоп. Встановіть лінзи згідно з інструкцією та розглядайте об'єкти на відстані.
З цим набором від 4М ви також створите сонячний годинник, який допоможе визначити час. А ще зберете кишеньковий очисник для солоної води. Всього вісім пристосувань для виживання з поясненнями їхньої роботи в одному кейсі. Навчіться застосовувати свої знання, щоб вижити в дикій природі!
Набір із серії KidzLabs буде цікавий дітям молодшого шкільного віку від 8 років. Пізнання світу — важлива частина занять природоведення. Цей набір можна з успіхом використовувати на позакласному занятті на свіжому повітрі. Граючи з набором, діти покращать пам'ять і мислення, проявлять винахідливість і розповнять уяву, розширять кругозір, захопливо проведуть час на прогулянці.
У наборі:
Кейс – 1 шт.
Кришка кейса — 1 шт.
Наклейки — 2 шт.
Зовнішня частина свистка — 1 шт.
Внутрішня частина свистка — 1 шт.
Стрижень сонячного годинника — 1 шт.
Ліхтарик — 1 шт.
Кришка очисника — 1 шт.
Середнє кільце очисника — 1 шт.
Велике кільце очисника — 1 шт.
Основна місткість очисника — 1 шт.
Тримач великої лінзи — 1 шт.
Велика лінза — 1 шт.
Вісь лінзи — 1 шт.
Компас — 1 шт.
Дзеркальце — 1 шт.
Тримач маленької лінзи — 1 шт.
Маленька лінза — 1 шт.
Мітки — 12 шт.
Інструкція — 1 шт.
Цей набір для розвитку від 4М — багатофункціональний. Зберіть пристрої з нього по черзі, згідно з інструкцією, і скористайтеся всіма пристосуваннями. Додатково потрібні три батарейки CR1220 для ліхтарика. На природі спробуйте подати сигнал свистком, вивчіть жуків і листя під лупою, визначте сторони світла за компасом, передайте повідомлення на абетці Морзі за допомогою ліхтарика. А ще можна зібрати телескоп. Встановіть лінзи згідно з інструкцією та розглядайте об'єкти на відстані.
З цим набором від 4М ви також створите сонячний годинник, який допоможе визначити час. А ще зберете кишеньковий очисник для солоної води. Всього вісім пристосувань для виживання з поясненнями їхньої роботи в одному кейсі. Навчіться застосовувати свої знання, щоб вижити в дикій природі!
Набір із серії KidzLabs буде цікавий дітям молодшого шкільного віку від 8 років. Пізнання світу — важлива частина занять природоведення. Цей набір можна з успіхом використовувати на позакласному занятті на свіжому повітрі. Граючи з набором, діти покращать пам'ять і мислення, проявлять винахідливість і розповнять уяву, розширять кругозір, захопливо проведуть час на прогулянці.
У наборі:
Кейс – 1 шт.
Кришка кейса — 1 шт.
Наклейки — 2 шт.
Зовнішня частина свистка — 1 шт.
Внутрішня частина свистка — 1 шт.
Стрижень сонячного годинника — 1 шт.
Ліхтарик — 1 шт.
Кришка очисника — 1 шт.
Середнє кільце очисника — 1 шт.
Велике кільце очисника — 1 шт.
Основна місткість очисника — 1 шт.
Тримач великої лінзи — 1 шт.
Велика лінза — 1 шт.
Вісь лінзи — 1 шт.
Компас — 1 шт.
Дзеркальце — 1 шт.
Тримач маленької лінзи — 1 шт.
Маленька лінза — 1 шт.
Мітки — 12 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03395 |
| Батарейки входять до комплекту | Да |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Кількість батарейок | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Природовід |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | CR1220 |
| Колір | зелений, прозорий |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156033956 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
| Основні | |
| Вікова група | Від 8 років |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 652 191 ₴



