Весело вивчайте основи механіки та робототехніки разом із науковим набором від 4M! Познайомтеся з роботом-холодильникласом. Він сміливо кидає виклик силі тяжіння, пересуваючись вертикальною поверхнею холодильника.
Зберіть робота згідно з інструкцією, у якій є докладні схеми та цікаві факти про магніти та роботів. Додатково знадобиться невелика хрещата викрутка та дві батарейки AAA.
Принцип роботи холодильниколуза простий. Мотор обертає вісь, до якої приєднані важелі. Вони змушують рухатися ноги робота, і він крокує вперед. Магніти на корпусі холодильниколуза утримують його на дверцятах, поки ноги змінюють положення, а магніти на ногах — поки переміщається корпус.
Сила магнітного тяжіння виникає завдяки крихітним частинкам — електронам, які є складником атому. Магніти притягуються один до одного завдяки тому, що електрони певним чином обертаються навколо ядра атому. Тільки деякі матеріали мають магнітні властивості. Найпоширеніші — це залізо, нікель і кобальт.
Набір із серії KidzRobotix буде цікавий дітям молодшого шкільного віку від 8 років. Збираючи робота та експериментуючи з ним, діти розвинеть уяву, винахідливість, мислення, дрібну моторику, весело та пізнавально проведуть час. Цей науковий набір підходить для навчання за методикою STEAM.
У наборі:
Корпус — 1 шт.
Кришка мотора — 1 шт.
Ноги — 2 шт.
Кришка батарейного відсіку — 1 шт.
Вісь із важелями — 1 шт.
Мотор — 1 шт.
Магнітні стрічки — 4 шт.
Важіль — 4 шт.
Коротка вісь — 1 шт.
Клемні кришки — 2 шт.
Набір гвинтів — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Зберіть робота згідно з інструкцією, у якій є докладні схеми та цікаві факти про магніти та роботів. Додатково знадобиться невелика хрещата викрутка та дві батарейки AAA.
Принцип роботи холодильниколуза простий. Мотор обертає вісь, до якої приєднані важелі. Вони змушують рухатися ноги робота, і він крокує вперед. Магніти на корпусі холодильниколуза утримують його на дверцятах, поки ноги змінюють положення, а магніти на ногах — поки переміщається корпус.
Сила магнітного тяжіння виникає завдяки крихітним частинкам — електронам, які є складником атому. Магніти притягуються один до одного завдяки тому, що електрони певним чином обертаються навколо ядра атому. Тільки деякі матеріали мають магнітні властивості. Найпоширеніші — це залізо, нікель і кобальт.
Набір із серії KidzRobotix буде цікавий дітям молодшого шкільного віку від 8 років. Збираючи робота та експериментуючи з ним, діти розвинеть уяву, винахідливість, мислення, дрібну моторику, весело та пізнавально проведуть час. Цей науковий набір підходить для навчання за методикою STEAM.
У наборі:
Корпус — 1 шт.
Кришка мотора — 1 шт.
Ноги — 2 шт.
Кришка батарейного відсіку — 1 шт.
Вісь із важелями — 1 шт.
Мотор — 1 шт.
Магнітні стрічки — 4 шт.
Важіль — 4 шт.
Коротка вісь — 1 шт.
Клемні кришки — 2 шт.
Набір гвинтів — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03391 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.25 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 24 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | STEAM |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Наукові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzRobotix |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Робототехніка |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Колір | синій, сірий |
| Ширина | 17 мм |
| Штрихкод | 4893156033918 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 ₴





