Створіть макет світного скелета людини на магнітах із набором для досліджень від 4M! Ви вивчіть і запам'ятайте назви кісток, дізнаєтеся основи анатомії та весело проведете час, спостерігаючи, як скелет світиться в темряві. Крім того, у наборі ви знайдете захопливі рентгенівські знімки, які дадуть змогу побачити справжній людський скелет!
На Вас чекає цікавий процес. Підготуйте посуд для змішування, пластикову ложку, трохи води, рушник і ножиці. Дотримуйтесь інструкції та вилийте гіпсовий розчин у форму. Кістки скелета застигнуть приблизно за пів години, потім акуратно витрусіть їх на рушник і залиште для затвердіння на день. Далі розфарбуйте сірою і світною фарбами та прикріпіть зі зворотного боку магнітні наклейки. Розмістіть деталі скелета за схемою, підпишіть назви всіх кісток.
Щоб побачити, як світиться скелет, потримайте його кілька хвилин під лампою, а потім вимкніть світло. Не забудьте про рентгенівські знімки, які ви знайдете в наборі для досліджень. Прикладайте їх до відповідних частин тіла та спостерігайте, який вигляд мають кістки.
Скелет зсередини підтримує наше тіло, органи, зберігає і вивільняє мінеральні речовини в міру потреби. У маленької дитини скелет складається приблизно з 300 кісток. Коли людина виростає, деякі кістки зростають, і їхня кількість зменшується до 206.
Цей набір із серії KidzLabs буде цікавий дітям молодшого шкільного віку від 8 років. Розфарбовування й збирання скелета підвищує рівень інтелекту, розширює кругозір, знайомить з наукою остеологією.
До набору
Форми для лиття — 2 шт.
Рентгеновські знімки — 3 шт.
Настінна схема скелета — 1 шт.
Пакетики з гіпсовим порошком — 2 шт.
Набір сірої і світної барв — 1 шт.
Набір магнітних наклейок — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
На Вас чекає цікавий процес. Підготуйте посуд для змішування, пластикову ложку, трохи води, рушник і ножиці. Дотримуйтесь інструкції та вилийте гіпсовий розчин у форму. Кістки скелета застигнуть приблизно за пів години, потім акуратно витрусіть їх на рушник і залиште для затвердіння на день. Далі розфарбуйте сірою і світною фарбами та прикріпіть зі зворотного боку магнітні наклейки. Розмістіть деталі скелета за схемою, підпишіть назви всіх кісток.
Щоб побачити, як світиться скелет, потримайте його кілька хвилин під лампою, а потім вимкніть світло. Не забудьте про рентгенівські знімки, які ви знайдете в наборі для досліджень. Прикладайте їх до відповідних частин тіла та спостерігайте, який вигляд мають кістки.
Скелет зсередини підтримує наше тіло, органи, зберігає і вивільняє мінеральні речовини в міру потреби. У маленької дитини скелет складається приблизно з 300 кісток. Коли людина виростає, деякі кістки зростають, і їхня кількість зменшується до 206.
Цей набір із серії KidzLabs буде цікавий дітям молодшого шкільного віку від 8 років. Розфарбовування й збирання скелета підвищує рівень інтелекту, розширює кругозір, знайомить з наукою остеологією.
До набору
Форми для лиття — 2 шт.
Рентгеновські знімки — 3 шт.
Настінна схема скелета — 1 шт.
Пакетики з гіпсовим порошком — 2 шт.
Набір сірої і світної барв — 1 шт.
Набір магнітних наклейок — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03375 |
| Вага | 0.5 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Будова тіла |
| Тип | Товар |
| Колір | Білий |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156033758 |
| Мова друкованої інструкції | русский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762 ₴






