Влаштуйте справжнє торнадо прямо на вашому столі! Знадобиться порожня пластикова пляшка та набір для досліджень від 4М. Додайте до води кілька крапель фарби або блискітки, і дивіться, як вони зі свистом закрутяться в водяній воронці. Ви познайомитеся з принципами фізики та гідродинаміки, вивчіть захопливе природне явище, не виходячи з дому.
Для складання механізму знадобиться невелика хрещата викрутка, дві батарейки AA, пластикова пляшка та вода. Ви побачите, як двигун, отримуючи живлення від батарей, запускає пропелер. Лопаті створюють вихор у воді, і він починає обертатися всередині пляшки. Зафарбуйте воду в темний колір або додайте мішуру, щоб смерч став ефектнішим.
Ваше домашнє торнадо буде повністю безпечним, на відміну від справжніх вимірювань. Їх відносять до деструктивних природних явищ. Торнадо — це атмосферний вихор зі швидкістю вітру приблизно 500 км/год, який виникає в грозовій хмарі та поширюється до поверхні землі у формі воронки. Сила торнадо може бути величезною й підіймати машини та будинки. Вивчати смерчі — вкрай небезпечне заняття через їхню непередбачуваність. Тому вчені відтворюють це рідкісне природне явище через такі моделі.
Цей набір із серії KidzLabs зацікавить дітей молодшого шкільного віку від 8 років. Досліджуючи явище торнадо, діти отримають нові знання з фізики, потренують навички конструювання, розвине уяву, інтелект, допитливість. Під час експериментів рекомендується присутність дорослих. 2015 року набір для досліджень отримав нагороди в США та Китаї за цікавий дизайн.
У наборі:
Основа — 1 шт.
Кришка батарейного відсіку — 1 шт.
Кришка основи — 1 шт.
Тримач пляшки — 1 шт.
Двигун із водонепроникним кільцем — 1 шт.
Пропелер — 1 шт.
Клемні кришки — 2 шт.
Гвинти — 8 шт.
Пакетик із пінопластовими кульками — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Для складання механізму знадобиться невелика хрещата викрутка, дві батарейки AA, пластикова пляшка та вода. Ви побачите, як двигун, отримуючи живлення від батарей, запускає пропелер. Лопаті створюють вихор у воді, і він починає обертатися всередині пляшки. Зафарбуйте воду в темний колір або додайте мішуру, щоб смерч став ефектнішим.
Ваше домашнє торнадо буде повністю безпечним, на відміну від справжніх вимірювань. Їх відносять до деструктивних природних явищ. Торнадо — це атмосферний вихор зі швидкістю вітру приблизно 500 км/год, який виникає в грозовій хмарі та поширюється до поверхні землі у формі воронки. Сила торнадо може бути величезною й підіймати машини та будинки. Вивчати смерчі — вкрай небезпечне заняття через їхню непередбачуваність. Тому вчені відтворюють це рідкісне природне явище через такі моделі.
Цей набір із серії KidzLabs зацікавить дітей молодшого шкільного віку від 8 років. Досліджуючи явище торнадо, діти отримають нові знання з фізики, потренують навички конструювання, розвине уяву, інтелект, допитливість. Під час експериментів рекомендується присутність дорослих. 2015 року набір для досліджень отримав нагороди в США та Китаї за цікавий дизайн.
У наборі:
Основа — 1 шт.
Кришка батарейного відсіку — 1 шт.
Кришка основи — 1 шт.
Тримач пляшки — 1 шт.
Двигун із водонепроникним кільцем — 1 шт.
Пропелер — 1 шт.
Клемні кришки — 2 шт.
Гвинти — 8 шт.
Пакетик із пінопластовими кульками — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03363 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156033635 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 752 ₴






