Покажіть безліч захопливих фокусів із мильними бульбашками з набором для досліджень від 4M! В інструкції ви знайдете покрокові описи цікавих експериментів. Чудовий привід вибратися на природу з друзями та насолодитися чарівними бульбашками різних форм і розмірів, що переливаються.
Ви створите бульбашку завдовжки понад метр, видаєте скульптури, зіграєте в мильний волейбол, намалюєте абстрактну картину та навіть заморозите мильні бульбашки на кілька годин. Щоб спробувати всі експерименти, описані в інструкції, вам також знадобляться додаткові інструменти. Приготуйте папір, скотч, ножиці, мірну ємність, фарби, воду та засіб для миття посуду.
У наборі є мильний розчин, але ви можете приготувати його самостійно. В інструкції ви знайдете два покрокові рецепти для домашнього розчину з засобу для миття посуду. Отже, іграм і фокусам із чарівними бульбашками не буде кінця!
Зверніть увагу, що мильні бульбашки можуть швидко лопатитися або погано надуватися за низької вологості повітря або сильного вітру. Щойно вода почне випаровуватися, їхні стінки стануть тоншими, втрачаючи свій гарний райдужний забарвлення, і бульбашки тріснуть. В інструкції ви знайдете безліч цікавих фактів про мильні бульбашки.
У 2012 і 2015 роках цей Набір для досліджень отримав кілька міжнародних нагород у Китаї та США за чудовий дизайн і креативність. З набором із серії KidzLabs діти познайомляться з базовими принципами фізики, розвине фантазію, координацію рухів і дрібну моторику. Він буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років.
У наборі:
Лоток із 3 секціями для приготування мильного розчину — 1 шт.
Пластикове кільце — 1 шт.
Моток кольорової пряжі — 1 шт.
Паличка у формі піраміди — 1 шт.
Паличка у формі куба — 1 шт.
Мильний розчин — 1 шт.
Стопори для паличок для гігантських бульбашок — 2 шт.
Насадка для рота — 1 шт.
Насадка у формі зірки — 1 шт.
Насадка у формі кола — 1 шт.
Затискачі на ручках паличок — 2 шт.
Палички для гігантських мильних бульбашок — 2 шт.
Довгі соломинки — 2 шт.
Інструкція — 1 шт.
Ви створите бульбашку завдовжки понад метр, видаєте скульптури, зіграєте в мильний волейбол, намалюєте абстрактну картину та навіть заморозите мильні бульбашки на кілька годин. Щоб спробувати всі експерименти, описані в інструкції, вам також знадобляться додаткові інструменти. Приготуйте папір, скотч, ножиці, мірну ємність, фарби, воду та засіб для миття посуду.
У наборі є мильний розчин, але ви можете приготувати його самостійно. В інструкції ви знайдете два покрокові рецепти для домашнього розчину з засобу для миття посуду. Отже, іграм і фокусам із чарівними бульбашками не буде кінця!
Зверніть увагу, що мильні бульбашки можуть швидко лопатитися або погано надуватися за низької вологості повітря або сильного вітру. Щойно вода почне випаровуватися, їхні стінки стануть тоншими, втрачаючи свій гарний райдужний забарвлення, і бульбашки тріснуть. В інструкції ви знайдете безліч цікавих фактів про мильні бульбашки.
У 2012 і 2015 роках цей Набір для досліджень отримав кілька міжнародних нагород у Китаї та США за чудовий дизайн і креативність. З набором із серії KidzLabs діти познайомляться з базовими принципами фізики, розвине фантазію, координацію рухів і дрібну моторику. Він буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років.
У наборі:
Лоток із 3 секціями для приготування мильного розчину — 1 шт.
Пластикове кільце — 1 шт.
Моток кольорової пряжі — 1 шт.
Паличка у формі піраміди — 1 шт.
Паличка у формі куба — 1 шт.
Мильний розчин — 1 шт.
Стопори для паличок для гігантських бульбашок — 2 шт.
Насадка для рота — 1 шт.
Насадка у формі зірки — 1 шт.
Насадка у формі кола — 1 шт.
Затискачі на ручках паличок — 2 шт.
Палички для гігантських мильних бульбашок — 2 шт.
Довгі соломинки — 2 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03351 |
| Вага | 0.27 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156033512 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772 ₴









