Вирушайте на пошук загублених скарбів! Набір для досліджень від 4М стане для дитини найкращим помічником у перших кроках вивчення принципів фізики.
Металошукач допоможе юним мисливцям за монетками без зусиль відшукати їх на пляжі або в парку. Щойно прилад виявиться поруч із залізним предметом, він видасть сигнал. Гучність можна регулювати на ваш розсуд.
Набір із серії Science допоможе дитині розвинути дрібну моторику, мислення, слухові навички. Тепер на прогулянці завжди є чим зайнятися!
Батарейки не потрібні.
Металошукач допоможе юним мисливцям за монетками без зусиль відшукати їх на пляжі або в парку. Щойно прилад виявиться поруч із залізним предметом, він видасть сигнал. Гучність можна регулювати на ваш розсуд.
Набір із серії Science допоможе дитині розвинути дрібну моторику, мислення, слухові навички. Тепер на прогулянці завжди є чим зайнятися!
Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03316 |
| Вага | 0.06 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 13 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 72 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Science |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 20 мм |
| Штрихкод | 4893156033161 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴




