Цей набір для досліджень із серії Science дає змогу наочно вивчити модель людського черепа та мозку. Прозорий череп і світний у темряві мозок із пластику можна використовувати як брелоку. Здивуйте своїх друзів знаннями цікавих фактів з анатомії та фізіології, які ви знайдете на зворотному боці паковання.
Моделі черепа та мозку з цього комплекту повністю готові для вивчення та ігор. Щоб побачити, як мозок світиться всередині черепа, потримайте його кілька хвилин під яскравим світлом. Потім зайдіть у темне приміщення або вимкніть світло. Ви зможете роздивитися кістки черепа, кориці та звивисті людського мозку.
Наш мозок складається з безлічі нервових клітин і кілометрів судин. Він має три головні частини: colue, мозочок і стовбур мозку. Ліве та праве 11. постійно обмінюються інформацією, виконуючи різні завдання. Ліве півкулі відповідає за мовлення, логіку, математичні навички. Право – допомагає сприймати візуальні образи, музику та впізнавати обличчя. Цікавий факт: людський мозок виробляє достатню кількість енергії, щоб запалити лампочку!
Цей набір від 4М буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Допоможе розвинути уяву, допитливість, мислення, кругозір.
Моделі черепа та мозку з цього комплекту повністю готові для вивчення та ігор. Щоб побачити, як мозок світиться всередині черепа, потримайте його кілька хвилин під яскравим світлом. Потім зайдіть у темне приміщення або вимкніть світло. Ви зможете роздивитися кістки черепа, кориці та звивисті людського мозку.
Наш мозок складається з безлічі нервових клітин і кілометрів судин. Він має три головні частини: colue, мозочок і стовбур мозку. Ліве та праве 11. постійно обмінюються інформацією, виконуючи різні завдання. Ліве півкулі відповідає за мовлення, логіку, математичні навички. Право – допомагає сприймати візуальні образи, музику та впізнавати обличчя. Цікавий факт: людський мозок виробляє достатню кількість енергії, щоб запалити лампочку!
Цей набір від 4М буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Допоможе розвинути уяву, допитливість, мислення, кругозір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03313 |
| Вага | 0.09 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 13 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 72 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Science |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Будова тіла |
| Тип | Товар |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 20 мм |
| Штрихкод | 4893156033130 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴

