З набором для досліджень 4M Лимонний годинник можна зібрати цифровий годинник, що працює від цитруса замість батарейки. Такий комплект для дивовижного наукового експерименту сподобається дітям від 5 років.
Дійте за інструкцією з малюнком на звороті паковання. Під'єднайте червоний дріт до однієї з мідних пластин, а чорний дріт — до однієї з цинкових. Закріпіть дроти за допомогою клейкої стрічки. Візьміть ще мідною та цинковою пластиною та з'єднайте їх дротом за допомогою клейкої стрічки. Вставте мідні та цинкові пластини в половинки лимона, щоб активувати монітор, як показано на схемі. Ви побачите, як екран годинника почне блимати. Налаштувати його на актуальний час можна за інструкцією.
Як працює лимонна батарейка? Мідні пластини діють як позитивні електроди батареї. Вони покриті металом, який хімічно активнийніший, ніж цинк. Коли мідні та цинкові пластини вставляються в лимон, відбувається хімічна реакція. Електрони (дуже дрібні частинки з негативним зарядом) переміщаються від цинкових пластин до мідних, утворюючи струм, і в такий спосіб активуючи годинник. Лимонний сік допомагає проводити електрику. Ви можете замінити лимон картоплею, грейпфрутом або будь-яким соком і подивитися на ефект. Цитрусова батарея працює так само, як батареї, використовувані, наприклад, у ліхтариках. Ці джерела живлення містять різні хімічні речовини, які виробляють електрику.
Набір для досліджень від 4М серії Science Kids Labs дає дітям можливість на практиці дізнатися нові факти з хімії та фізики, розвинути навички винахідливості та конструювання, мислення, підвищити інтелект, викликати цікавість до науки.
У наборі: цифровий годинник із дротами, 2 мідні пластини, 2 цинкові пластини, клейка стрічка, дріт.
Дійте за інструкцією з малюнком на звороті паковання. Під'єднайте червоний дріт до однієї з мідних пластин, а чорний дріт — до однієї з цинкових. Закріпіть дроти за допомогою клейкої стрічки. Візьміть ще мідною та цинковою пластиною та з'єднайте їх дротом за допомогою клейкої стрічки. Вставте мідні та цинкові пластини в половинки лимона, щоб активувати монітор, як показано на схемі. Ви побачите, як екран годинника почне блимати. Налаштувати його на актуальний час можна за інструкцією.
Як працює лимонна батарейка? Мідні пластини діють як позитивні електроди батареї. Вони покриті металом, який хімічно активнийніший, ніж цинк. Коли мідні та цинкові пластини вставляються в лимон, відбувається хімічна реакція. Електрони (дуже дрібні частинки з негативним зарядом) переміщаються від цинкових пластин до мідних, утворюючи струм, і в такий спосіб активуючи годинник. Лимонний сік допомагає проводити електрику. Ви можете замінити лимон картоплею, грейпфрутом або будь-яким соком і подивитися на ефект. Цитрусова батарея працює так само, як батареї, використовувані, наприклад, у ліхтариках. Ці джерела живлення містять різні хімічні речовини, які виробляють електрику.
Набір для досліджень від 4М серії Science Kids Labs дає дітям можливість на практиці дізнатися нові факти з хімії та фізики, розвинути навички винахідливості та конструювання, мислення, підвищити інтелект, викликати цікавість до науки.
У наборі: цифровий годинник із дротами, 2 мідні пластини, 2 цинкові пластини, клейка стрічка, дріт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03306 |
| Вага | 0.03 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 13 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9105910000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 144 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Science |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 20 мм |
| Штрихкод | 4893156033062 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴



