Набір для досліджень від 4М допоможе зібрати з магнітів безліч дивовижних речей: машинку на магнітній тязі, яхту та навіть скульптури.
Насамперед перевірте, які об'єкти навколишнього світу реагують на магніт, а які ні. Наберіть у невеликий посуд воду та розмістіть у ній магнітних рибок. За допомогою вудки з магнітом зловіть якомога більше рибок за один раз. Влаштуйте змагання! Перевірте, як швидко їздитиме перегонова машинка на магнітній тязі, і запустіть в круїз яхту по хвилях у раковині. Вам передбачені досліди з левітацією і створення власних магнітних скульптур.
Усього в наборі для досліджень викладені 10 цікавих дослідів та ігор із магнітами. Але ви можете придумати ще безліч власних! Набір містить усі необхідні деталі та схеми, перелік цікавих фактів про магніти та їхні властивості. Наприклад, що наша Земля — великий магніт. Стрілка компаса завжди вказує на Північний полюс, який розташований у Північному Льодовиті океану. Дослідники виявили, що компаси там не працюють: стрілка без зупинки крутиться по колу.
Набір із серії KidzLabs у легкій ігровій формі знайомить дітей із базовими поняттями фізики, розвиває мислення, допитливість, інтелект. Він буде цікавий дітям молодшого шкільного віку від 8 років.
У наборі:
Набір тримачів для магніту — 1 шт.
Круглий магніт — 2 шт.
Потужний магніт у пластиковій коробці — 2 шт.
Колесо — 4 шт.
Короткий стрижень — 1 шт.
Довгий стрижень — 1 шт.
Моток нитки — 1 шт.
Вудка — 1 шт.
Магнітна рибка — 5 шт.
Кріплення рибальської вудки — 1 шт.
Набір гайок — 1 шт.
Набір гвинтів — 1 шт.
Ходова частина човна/машинки — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Насамперед перевірте, які об'єкти навколишнього світу реагують на магніт, а які ні. Наберіть у невеликий посуд воду та розмістіть у ній магнітних рибок. За допомогою вудки з магнітом зловіть якомога більше рибок за один раз. Влаштуйте змагання! Перевірте, як швидко їздитиме перегонова машинка на магнітній тязі, і запустіть в круїз яхту по хвилях у раковині. Вам передбачені досліди з левітацією і створення власних магнітних скульптур.
Усього в наборі для досліджень викладені 10 цікавих дослідів та ігор із магнітами. Але ви можете придумати ще безліч власних! Набір містить усі необхідні деталі та схеми, перелік цікавих фактів про магніти та їхні властивості. Наприклад, що наша Земля — великий магніт. Стрілка компаса завжди вказує на Північний полюс, який розташований у Північному Льодовиті океану. Дослідники виявили, що компаси там не працюють: стрілка без зупинки крутиться по колу.
Набір із серії KidzLabs у легкій ігровій формі знайомить дітей із базовими поняттями фізики, розвиває мислення, допитливість, інтелект. Він буде цікавий дітям молодшого шкільного віку від 8 років.
У наборі:
Набір тримачів для магніту — 1 шт.
Круглий магніт — 2 шт.
Потужний магніт у пластиковій коробці — 2 шт.
Колесо — 4 шт.
Короткий стрижень — 1 шт.
Довгий стрижень — 1 шт.
Моток нитки — 1 шт.
Вудка — 1 шт.
Магнітна рибка — 5 шт.
Кріплення рибальської вудки — 1 шт.
Набір гайок — 1 шт.
Набір гвинтів — 1 шт.
Ходова частина човна/машинки — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03291 |
| Вага | 0.3 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Колір | чорний, червоний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156032911 |
| Мова друкованої інструкції | русский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴









