
Набір для досліджень 4M Магнітний перегонник колір в асорт. (00-03290)
228 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-03290
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Влаштуйте справжні перегони за допомогою магнітів! У наборі для досліджень від 4М ви знайдете машинку з магнітом усередині. Другим магнітом у формі підкови ви зможете надати їй прискорення й керувати нею навіть крізь товсту поверхню столу.
Цей набір із серії Science познайомить із основами фізики, властивостями магнітів і магнітних полів. Керуйте своєю машинкою, змінюючи сторони магніту. Він має північний і південний полюси. Протилежні полюси притягуються, а однакові — відштовхуються. Отже, потужний магніт притягне або відштовхне машинку залежно від розташування полюсів. Вона може їздити підлогою, столом і навіть поверхнею холодильника. А якщо така сама машинка має вашого друга — організуйте перегони з перешкодами та дізнайтеся, хто переможе!
Магніти та магнітні поля використовують для руху поїздів, які можуть розвивати швидкість понад 500 км/год. Такий транспорт є в Німеччині, Японії та Китаї.
Цей набір від 4М буде цікавий хлопчикам дошкільного віку від 5 років. Досліджуючи магніти, діти дізнаються факти з фізики, зможуть розвинути фантазію, допитливість, мислення і захопливо провести час.
У наборі:
Магнітна машинка — 1 шт.
Магніт у формі підкови — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Цей набір із серії Science познайомить із основами фізики, властивостями магнітів і магнітних полів. Керуйте своєю машинкою, змінюючи сторони магніту. Він має північний і південний полюси. Протилежні полюси притягуються, а однакові — відштовхуються. Отже, потужний магніт притягне або відштовхне машинку залежно від розташування полюсів. Вона може їздити підлогою, столом і навіть поверхнею холодильника. А якщо така сама машинка має вашого друга — організуйте перегони з перешкодами та дізнайтеся, хто переможе!
Магніти та магнітні поля використовують для руху поїздів, які можуть розвивати швидкість понад 500 км/год. Такий транспорт є в Німеччині, Японії та Китаї.
Цей набір від 4М буде цікавий хлопчикам дошкільного віку від 5 років. Досліджуючи магніти, діти дізнаються факти з фізики, зможуть розвинути фантазію, допитливість, мислення і захопливо провести час.
У наборі:
Магнітна машинка — 1 шт.
Магніт у формі підкови — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03290 |
| Вага | 0.03 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 13 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 144 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для хлопчиків |
| Серія | Science |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Колір | червоний, синій |
| Ширина | 20 мм |
| Штрихкод | 4893156032904 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴




