Набір для досліджень 4M містить унікальну модель під назвою холодильникохід. Заведіть машинку та опустіть на вертикальну поверхню холодильника. Спостерігайте, як вона рухається вгору, кидаючи виклик силі тяжіння. Механізм роботи ґрунтується на пружині та магнітах у машинці.
Холодильникохід їздить на заводному механізмі та магніті одночасно. Усередині механізму міститься спіральна пружина, яка стискається під час повороту ручки. Це накопичує енергію в пружині. Коли ви відпускаєте ручку, пружина розкручується, вивільняючи енергію, і змушуючи колеса обертатися. Колеса прилипають до вертикальної поверхні, тому що магніт щільно притискає машинку до металу холодильника.
На звороті паковання є коротка інструкція з малюнками. Ви дізнаєтеся, як запустити машинку, і як вона працює, знайдете цікаві факти про магніти та гравітацію.
Набір серії Science сподобається дітям від 8 років, особливо хлопчикам. Вони познайомляться з основами механіки, фізики, техніки. Гра з такою машинкою розвиває уяву, мислення, винахідливість.
Холодильникохід їздить на заводному механізмі та магніті одночасно. Усередині механізму міститься спіральна пружина, яка стискається під час повороту ручки. Це накопичує енергію в пружині. Коли ви відпускаєте ручку, пружина розкручується, вивільняючи енергію, і змушуючи колеса обертатися. Колеса прилипають до вертикальної поверхні, тому що магніт щільно притискає машинку до металу холодильника.
На звороті паковання є коротка інструкція з малюнками. Ви дізнаєтеся, як запустити машинку, і як вона працює, знайдете цікаві факти про магніти та гравітацію.
Набір серії Science сподобається дітям від 8 років, особливо хлопчикам. Вони познайомляться з основами механіки, фізики, техніки. Гра з такою машинкою розвиває уяву, мислення, винахідливість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Вага | 0.03 г |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03268 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 13 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 192 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Science |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Чорний, Білий |
| Ширина | 20 мм |
| Штрихкод | 4893156032683 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴



