А ви любите грати в детективів? З набором для досліджень від 4M ви дізнаєтеся, як слідчі знаходять докази та ідентифікують підозрюваних. Ніхто не сховається з місця злочину! З набором детектива ви створите свою власну карточку друзів і рідних і розслідуєте загадкове зникнення печива з коробки зі солодощами.
Спосіб ідентифікації людини слідом пальців рук називається дактилоскопія. У базах даних поліції зберігаються мільйони відбитків пальців. Завдяки їм слідувачі затримують порушників закону та запобігають злочинам. Щоб створити власну базу відбитків пальців, використовуйте штемпельну подушечку з набору. Притисніть до неї палець підозрженого та потім віддрукуйте його на картці з даними про відбитки пальців. Інструкція розповість вам про різні методи дактилоскопії.
Не забудьте зняти і свої відбитки, щоб відрізняти їх від чужих під час розслідування. Під збільшувальним склом ви побачите, що не буває двох однакових відбитків. На ілюстраціях в інструкції ви знайдете приклади малюнків шкіри на пальцях: дуги, завихрення, петлі, хвилі. Опишіть особливості кожного відбитка у своїй картотеці. Фінальна та найзахопливіша частина розслідування — це зняття видимих оку відбитків із предметів і поверхонь. Використовуйте спеціальну пудру та пензлик із набору детектива.
Перевага цього набору в тому, що його можна використовувати практично нескінченно. Замість спеціального порошку візьміть какао, каву дрібного помелу, дитячу присипку або цукрову пудру. Якщо у вас закінчаться прозорі смужки, то для зняття відбитків із поверхонь підійде скотч.
Набір детектива із серії KidzLabs розвиває мислення, тактильні відчуття, дрібну моторику, логіку, знайомить із дактилоскопією. Діти дізнаються з інструкції багато цікавих фактів про відбитки та їхні особливості. Наприклад, як використовуються відбитки пальців для ідентифікації користувачів для їх безпеки в банківській системі, на мобільних пристроях і документах.
До набору
Пластиковий кейс для зберігання — 1 шт.
Ідентифікаційна картка детектива — 1 шт.
Набір карток із даними про відбитки пальців — 1 шт.
Набір карток для збирання відбитків пальців — 1 шт.
Вкладка для збирання та дослідження відбитків пальців — 1 шт.
Посуд із порошком — 1 шт.
Штемпельна подушечка — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Збільшувальне скло — 1 шт.
Набір прозорих смужок — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Спосіб ідентифікації людини слідом пальців рук називається дактилоскопія. У базах даних поліції зберігаються мільйони відбитків пальців. Завдяки їм слідувачі затримують порушників закону та запобігають злочинам. Щоб створити власну базу відбитків пальців, використовуйте штемпельну подушечку з набору. Притисніть до неї палець підозрженого та потім віддрукуйте його на картці з даними про відбитки пальців. Інструкція розповість вам про різні методи дактилоскопії.
Не забудьте зняти і свої відбитки, щоб відрізняти їх від чужих під час розслідування. Під збільшувальним склом ви побачите, що не буває двох однакових відбитків. На ілюстраціях в інструкції ви знайдете приклади малюнків шкіри на пальцях: дуги, завихрення, петлі, хвилі. Опишіть особливості кожного відбитка у своїй картотеці. Фінальна та найзахопливіша частина розслідування — це зняття видимих оку відбитків із предметів і поверхонь. Використовуйте спеціальну пудру та пензлик із набору детектива.
Перевага цього набору в тому, що його можна використовувати практично нескінченно. Замість спеціального порошку візьміть какао, каву дрібного помелу, дитячу присипку або цукрову пудру. Якщо у вас закінчаться прозорі смужки, то для зняття відбитків із поверхонь підійде скотч.
Набір детектива із серії KidzLabs розвиває мислення, тактильні відчуття, дрібну моторику, логіку, знайомить із дактилоскопією. Діти дізнаються з інструкції багато цікавих фактів про відбитки та їхні особливості. Наприклад, як використовуються відбитки пальців для ідентифікації користувачів для їх безпеки в банківській системі, на мобільних пристроях і документах.
До набору
Пластиковий кейс для зберігання — 1 шт.
Ідентифікаційна картка детектива — 1 шт.
Набір карток із даними про відбитки пальців — 1 шт.
Набір карток для збирання відбитків пальців — 1 шт.
Вкладка для збирання та дослідження відбитків пальців — 1 шт.
Посуд із порошком — 1 шт.
Штемпельна подушечка — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Збільшувальне скло — 1 шт.
Набір прозорих смужок — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | кейс |
| Артикул | 00-03248 |
| Вага | 0.3 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4893156032485 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴






