Дозвольте своїй дитині відчути себе справжнім палеонтологом із набором для досліджень від 4M! Настав час грандіозних розкопок. Для початку надіньте спеціальний халат або старий одяг, щоб не забруднитися, і запасіться терпінням: палеонтологи діють акуратно й ніколи не гальмують події.
Скористайтеся спеціально розробленим інструментом для розкопок: починайте скребкувати з брикету гіпс, поки не дістанетеся до скелета мамонта. Працюйте інструментом обережно, щоб нічого не пошкодити. Залишки гіпсу з кісток можна зчищати за допомогою пензлика. Коли всі кістки будуть знайдені — настане час їх зібрати. Зміцнити їх можна за допомогою м'якого воску, який є в комплекті. Але це ще не все! Тепер можна встановити скелет мамонту на спеціальний картонний фон, щоб показувати експонат у власному музеї палеонтології. Готова модель динозавра 21 см заввишки.
Будьте готові, що копінець може зайняти від декількох годин до декількох днів — але саме в цьому вся суть задоволення від процесу! За допомогою набору для досліджень із серії KidzLabs дитина повністю порине в тактильні відчуття. Заняття допоможе розвинути увагу, дрібну моторику та фантазію. А кумедні факти, які дитина знайде зі зворотного боку картонного фону в комплекті, допоможуть краще дізнатися про те, хто такі мамонти та коли вони наявні. Наприклад, 1977 року золотодобутчики в Сибіру виявили замороженого шестимісячного мамонта, який сидівав на цій території 40 000 років тому.
У наборі:
Гіпсовий брикет зі скелетом мамонта — 1 шт.
М'який віск — 1 шт.
Спеціальний інструмент для розкопок — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Підставка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Скористайтеся спеціально розробленим інструментом для розкопок: починайте скребкувати з брикету гіпс, поки не дістанетеся до скелета мамонта. Працюйте інструментом обережно, щоб нічого не пошкодити. Залишки гіпсу з кісток можна зчищати за допомогою пензлика. Коли всі кістки будуть знайдені — настане час їх зібрати. Зміцнити їх можна за допомогою м'якого воску, який є в комплекті. Але це ще не все! Тепер можна встановити скелет мамонту на спеціальний картонний фон, щоб показувати експонат у власному музеї палеонтології. Готова модель динозавра 21 см заввишки.
Будьте готові, що копінець може зайняти від декількох годин до декількох днів — але саме в цьому вся суть задоволення від процесу! За допомогою набору для досліджень із серії KidzLabs дитина повністю порине в тактильні відчуття. Заняття допоможе розвинути увагу, дрібну моторику та фантазію. А кумедні факти, які дитина знайде зі зворотного боку картонного фону в комплекті, допоможуть краще дізнатися про те, хто такі мамонти та коли вони наявні. Наприклад, 1977 року золотодобутчики в Сибіру виявили замороженого шестимісячного мамонта, який сидівав на цій території 40 000 років тому.
У наборі:
Гіпсовий брикет зі скелетом мамонта — 1 шт.
М'який віск — 1 шт.
Спеціальний інструмент для розкопок — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Підставка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03236 |
| Вага | 0.8 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Матеріал | гіпс, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Розкопки |
| Тип | Товар |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156032362 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴









