Спостерігайте дію трьох законів Ньютона з космічною ракетою з набору для досліджень від 4М. Завдяки хімічній реакції між оцтом і харчовою содою ракета злетить у небо на 15 метрів! З набором від 4М вивчення фізики буде наочним і захопливим.
Цей науковий набір 4М із серії KidzLabs буде цікавий дітям молодшої школи від 8 років. Експерименти з ракетою допоможуть вивчити базові закони фізики, розвинути уяву, винахідливість, допитливість.
Зберіть ракету з інструкції. Додатково вам знадобиться сода й оцет — вони стануть паливом. Під час змішування оцту та соди всередині корпусу ракети виділяється вуглекислий газ. У процесі реакції лугу та кислоти газ заповнює ракету. Тиск усередині неї зростає. Коли газ різко виходить із сопла ракети, вона вистрілює з пускової установки високо в повітря.
Ракета — один із головних винаходів людства, що відкрив шлях до вивчення космосу. Принцип пристрою будь-якої ракети простий — це камера, у якій міститься газ під тиском. На одному кінці камери є невеликий отвір, що дає змогу газу вийти. Уявіть собі надуту повітряну кульку, у якій зробили дірочку. Він швидко літатиме та здуватиметься, поки весь газ не вийде. Потік газу створює тягу, яка змушує кульку рухатися в протилежному напрямку. Сучасні ракети мають такий самий принцип руху. Єдина відмінність — це спосіб отримання газу під тиском усередині ракети. Для нинішніх ракет газ отримують способом спалювання спеціального палива.
До набору
Корпус ракети — 1 шт.
Крила ракети — 3 шт.
Пускове встановлення — 1 шт.
Мірна ложка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Батарейки не потрібні.
Цей науковий набір 4М із серії KidzLabs буде цікавий дітям молодшої школи від 8 років. Експерименти з ракетою допоможуть вивчити базові закони фізики, розвинути уяву, винахідливість, допитливість.
Зберіть ракету з інструкції. Додатково вам знадобиться сода й оцет — вони стануть паливом. Під час змішування оцту та соди всередині корпусу ракети виділяється вуглекислий газ. У процесі реакції лугу та кислоти газ заповнює ракету. Тиск усередині неї зростає. Коли газ різко виходить із сопла ракети, вона вистрілює з пускової установки високо в повітря.
Ракета — один із головних винаходів людства, що відкрив шлях до вивчення космосу. Принцип пристрою будь-якої ракети простий — це камера, у якій міститься газ під тиском. На одному кінці камери є невеликий отвір, що дає змогу газу вийти. Уявіть собі надуту повітряну кульку, у якій зробили дірочку. Він швидко літатиме та здуватиметься, поки весь газ не вийде. Потік газу створює тягу, яка змушує кульку рухатися в протилежному напрямку. Сучасні ракети мають такий самий принцип руху. Єдина відмінність — це спосіб отримання газу під тиском усередині ракети. Для нинішніх ракет газ отримують способом спалювання спеціального палива.
До набору
Корпус ракети — 1 шт.
Крила ракети — 3 шт.
Пускове встановлення — 1 шт.
Мірна ложка — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03235 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156032355 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴





