З набором для досліджень від 4M зберіть електричну сигналізацію своїми руками та дізнайтеся про роботу електричного ланцюга. Це цікавий і корисний ґаджет!
У комплекті є всі необхідні деталі для наукового заняття, покрокова інструкція з малюнками. Додатково будуть потрібні тільки маленька хрестова викрутка та дві батарейки типу АА.
Зберіть пристрій за інструкцією та беріться до безпечних досліджень електрики на реальній моделі сигналізації. Проведіть паличкою від одного кінця металевого дроту до іншого, не торкаючись її. Якщо паличка торкнеться дроту, ви почуєте дзвінок. Пограйте з друзями: хто зможе провести гачок швидше вздовж дроту, не зачіпивши сигналізацію? Поекспериментуй із різними формами дроту.
Сигналізація добре демонструє простий електричний ланцюг. Вона складається з батарейок, дзвінка, металевого дроту та ручки. Поки металева петля на ручці торкається дроту, ланцюг не замкнений, і електрика по ній не проходить. Доглядаючися петлею дроту, ми замикаємо ланцюг. Електричність надходить на дзвінок і приводить його в дію.
Науковий набір серії KidzLabs допоможе дізнатися про основи фізики й електрики. Буде цікавий дітям від 8 років молодшої школи, особливо хлопчикам. Набір для досліджень 4M розвиває мислення, інтелект, допитливість, навички конструювання, винахідливості. Може зацікавити дитину вивченням наук, технологій, інженерної справи.
У наборі:
- пластикова платформа;
- ручка;
- батарейний відсік;
- електричний дзвінок;
- велика пластикова втулка (4 шт.);
- мала пластикова втулка (4 шт.);
- металева втулка (4 шт.);
- гнучкий металевий дріт;
- ізольований дріт;
— інструкція з малюнками.
У комплекті є всі необхідні деталі для наукового заняття, покрокова інструкція з малюнками. Додатково будуть потрібні тільки маленька хрестова викрутка та дві батарейки типу АА.
Зберіть пристрій за інструкцією та беріться до безпечних досліджень електрики на реальній моделі сигналізації. Проведіть паличкою від одного кінця металевого дроту до іншого, не торкаючись її. Якщо паличка торкнеться дроту, ви почуєте дзвінок. Пограйте з друзями: хто зможе провести гачок швидше вздовж дроту, не зачіпивши сигналізацію? Поекспериментуй із різними формами дроту.
Сигналізація добре демонструє простий електричний ланцюг. Вона складається з батарейок, дзвінка, металевого дроту та ручки. Поки металева петля на ручці торкається дроту, ланцюг не замкнений, і електрика по ній не проходить. Доглядаючися петлею дроту, ми замикаємо ланцюг. Електричність надходить на дзвінок і приводить його в дію.
Науковий набір серії KidzLabs допоможе дізнатися про основи фізики й електрики. Буде цікавий дітям від 8 років молодшої школи, особливо хлопчикам. Набір для досліджень 4M розвиває мислення, інтелект, допитливість, навички конструювання, винахідливості. Може зацікавити дитину вивченням наук, технологій, інженерної справи.
У наборі:
- пластикова платформа;
- ручка;
- батарейний відсік;
- електричний дзвінок;
- велика пластикова втулка (4 шт.);
- мала пластикова втулка (4 шт.);
- металева втулка (4 шт.);
- гнучкий металевий дріт;
- ізольований дріт;
— інструкція з малюнками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03232 |
| Батарейки входять до комплекту | Немає |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Физика |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156032324 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 604 ₴




