Набір для досліджень 4M Світна модель Сонячної системи дає змогу змайструвати оригінальну прикрасу для кімнати в космічному стилі. Мобіль із 8 плоских планет і Сонця світитиметься в темряві та погойдується, ніби в окулярі телескопа. Набір сподобається юним астрономам від 5 років.
Дотримуйтесь інструкції з картинками, щоб зібрати підвісну прикрасу у формі моделі Сонячної системи. Витягніть із листа заготовки кухлі паперових планет. Візьміть прозору кришку та вставте її виступи в прорізи на планеті. Вставте відповідну кришку з протилежного боку планети. Прив'яжіть один кінець нитки до отворів на планеті, а другий — до підвісної конструкції. Повторіть кроки для всіх планет. За малюнком зберіть конструкцію і збалансуйте 144-го тіла на мобілі. Розміри та розташування планет цієї моделі не відбивають у масштабі реальних параметрів у Сонячній системі.
Хочете побачити, як небесних тіла світяться в темряві? Увімкніть на хвилину лампу в кімнаті. Вимкніть світло та спостерігайте, як планети світяться в темряві та погойдуються. Коли світіння послабить, повторіть процедуру. Веселощі безмежні, як і ваша уява!
Що дає зборка світної моделі Сонячної системи? Розбираючись із деталями набору та з'єднуючи їх у єдину конструкцію, можна наочно уявити планетарну систему, у якій розташована Земля. Це допомагає в розвитку образного та просторового мислення. Збирання планет тренує роботу рук і логічне мислення. Цікаві питання й відповіді познайомлять ближче з астрономією й мотивують до подальшого вивчення науки.
У комплекті: аркуш-заготовка зі світного в темряві паперу із зображеннями планет і Сонця (всього 9), 18 прозорих пластикових кришок для планет і Сонця, комплект деталей для мобіля: 4 трубочки, 4 з'єднувачі, центральний тримач, моток ниток, інструкція. Батарейки не потрібні.
Дотримуйтесь інструкції з картинками, щоб зібрати підвісну прикрасу у формі моделі Сонячної системи. Витягніть із листа заготовки кухлі паперових планет. Візьміть прозору кришку та вставте її виступи в прорізи на планеті. Вставте відповідну кришку з протилежного боку планети. Прив'яжіть один кінець нитки до отворів на планеті, а другий — до підвісної конструкції. Повторіть кроки для всіх планет. За малюнком зберіть конструкцію і збалансуйте 144-го тіла на мобілі. Розміри та розташування планет цієї моделі не відбивають у масштабі реальних параметрів у Сонячній системі.
Хочете побачити, як небесних тіла світяться в темряві? Увімкніть на хвилину лампу в кімнаті. Вимкніть світло та спостерігайте, як планети світяться в темряві та погойдуються. Коли світіння послабить, повторіть процедуру. Веселощі безмежні, як і ваша уява!
Що дає зборка світної моделі Сонячної системи? Розбираючись із деталями набору та з'єднуючи їх у єдину конструкцію, можна наочно уявити планетарну систему, у якій розташована Земля. Це допомагає в розвитку образного та просторового мислення. Збирання планет тренує роботу рук і логічне мислення. Цікаві питання й відповіді познайомлять ближче з астрономією й мотивують до подальшого вивчення науки.
У комплекті: аркуш-заготовка зі світного в темряві паперу із зображеннями планет і Сонця (всього 9), 18 прозорих пластикових кришок для планет і Сонця, комплект деталей для мобіля: 4 трубочки, 4 з'єднувачі, центральний тримач, моток ниток, інструкція. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03225 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 48 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzLabs |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Астрономія |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 4893156032256 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 604 ₴




