З набором для досліджень від 4M можна проводити експерименти та спостерігати, як макет підводного човна занурюється і спливає за допомогою порошку для випічки. На звороті паковання є описи дослідів із зображеннями, а також пояснення принципу дії.
Занурення
1. Відкрийте верхню кришку підводного човна. Заповніть камеру порошком для випікання (немає в комплекті). Поставте підводний човен на тверду рівну поверхню, щоб перевірити, що камера наполовину заповнена.
2. Закрийте кришку та видаліть зайвий порошок для випікання із зовнішнього боку підводного човна.
3. Пориньте підводний човен у воду та кілька разів струсіть його.
4. Відпустіть підкладку та спостерігайте, як вона занурюється і з'являється над поверхнею води. Якщо човен не зануриться, додайте розпушувача. Якщо підводний човен не спливає, але продовжує рухатися вгору та вниз, камера, ймовірно, занадто заповнена порошком для випікання. Видаліть частину порошку та повторіть спроби.
Як це працює?
Підводний човен опускається, тому що він важчий за воду. Однак, коли вода контактує з порошком для випікання, виділяється двоокис вуглецю, і вивільнення газу викликає спільство. Коли весь вуглекислий газ буде випущений із підводного човна (ви побачите бульбашки), підводний човен знову зануриться. Цей процес повторюватиметься, поки кількість розпушувача, що залишився в камері, не зменшиться до такого рівня, що об'єм виробленого діоксиду вуглецю стане недостатнім для сплитіння підводного човна. Експеримент можна повторювати та показувати друзям.
Набір для досліджень серії Science підійде хлопчикам від 5 років. Чудовий спосіб знайомства з основами хімії та фізики. Розвиток: мислення, уява, допитливість, винахідливість.
Занурення
1. Відкрийте верхню кришку підводного човна. Заповніть камеру порошком для випікання (немає в комплекті). Поставте підводний човен на тверду рівну поверхню, щоб перевірити, що камера наполовину заповнена.
2. Закрийте кришку та видаліть зайвий порошок для випікання із зовнішнього боку підводного човна.
3. Пориньте підводний човен у воду та кілька разів струсіть його.
4. Відпустіть підкладку та спостерігайте, як вона занурюється і з'являється над поверхнею води. Якщо човен не зануриться, додайте розпушувача. Якщо підводний човен не спливає, але продовжує рухатися вгору та вниз, камера, ймовірно, занадто заповнена порошком для випікання. Видаліть частину порошку та повторіть спроби.
Як це працює?
Підводний човен опускається, тому що він важчий за воду. Однак, коли вода контактує з порошком для випікання, виділяється двоокис вуглецю, і вивільнення газу викликає спільство. Коли весь вуглекислий газ буде випущений із підводного човна (ви побачите бульбашки), підводний човен знову зануриться. Цей процес повторюватиметься, поки кількість розпушувача, що залишився в камері, не зменшиться до такого рівня, що об'єм виробленого діоксиду вуглецю стане недостатнім для сплитіння підводного човна. Експеримент можна повторювати та показувати друзям.
Набір для досліджень серії Science підійде хлопчикам від 5 років. Чудовий спосіб знайомства з основами хімії та фізики. Розвиток: мислення, уява, допитливість, винахідливість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03212 |
| Вага | 0.03 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 13 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 192 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для досліджень |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Science |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Хімія |
| Тип | Товар |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20 мм |
| Штрихкод | 4893156032126 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴




