Зшити ляльку ще ніколи не було так просто! Цей набір для творчості містить усе необхідне, крім ножиць. По краях фетрових заготовок уже є отвори, тому з'єднати їх буде дуже легко. Для більшої безпеки голки в наборі зроблені з пластику.
За допомогою інструкції з набору вивчіть три базові шви: намотувний (пунктірна лінія), зворотний (для зшивання тканини) і декоративний (для підшивання країв). Тепер можна братися до пошиття повстяної ляльки та її друга — цуценяти. Висота готової ляльки — 30 см.
Набір із серії Crafts допоможе зацікавити дитину рукоділлям, розвине дрібну моторику, творчі здібності, естетичний смак. Цей набір від 4М у 2015 році здобув престижну нагороду в США, перемігши в номінації «Вибір мами».
У наборі:
Фетрові форми
Тканина з візерунком — 1 шт.
Котушки з нитками — 3 шт.
Пластикові голки — 2 шт.
Набивка — 1 шт.
Тасьма — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
За допомогою інструкції з набору вивчіть три базові шви: намотувний (пунктірна лінія), зворотний (для зшивання тканини) і декоративний (для підшивання країв). Тепер можна братися до пошиття повстяної ляльки та її друга — цуценяти. Висота готової ляльки — 30 см.
Набір із серії Crafts допоможе зацікавити дитину рукоділлям, розвине дрібну моторику, творчі здібності, естетичний смак. Цей набір від 4М у 2015 році здобув престижну нагороду в США, перемігши в номінації «Вибір мами».
У наборі:
Фетрові форми
Тканина з візерунком — 1 шт.
Котушки з нитками — 3 шт.
Пластикові голки — 2 шт.
Набивка — 1 шт.
Тасьма — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-02767 |
| Вага | 0.15 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Матеріал | текстиль, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156027672 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 224 386 ₴



