Створіть м'яку іграшку своїми руками, не використовуючи гострих шпильок і голок! Вам не знадобляться навички шиття. У наборі для творчості від 4М Лялька-принцеса ви знайдете все необхідне для створення ляльки заввишки 22 см. Вона стане найкращою подружкою для будь-якої дівчинки від 8 років!
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню. Приготуйте ножиці. Все інше ви знайдете в наборі: пряжу для зачіски, мережива, намистини та декоративні камені, тканину. Закріплюйте декоративні елементи клеєм і двостороннім скотчем на м'якій заготовці для ляльки. Дотримуйтесь інструкції з картинками, щоб лялька-принцеса вийшла красивою й акуратною.
У комплекті також є трафарет для малювання обличчя за допомогою кольорових олівців. Коли ви змайструєте ляльку-принцесу, залишиться фінальний штрих: придумати їй ім'я та заповнити свідоцтво про народження.
Цей набір із серії Crafts сподобається дівчаткам молодшого шкільного віку. Створення ляльки-принцеси допоможе розвинути творчі здібності, фантазію, естетичний смак, навички дрібної моторики, підвищить емоційний добробут.
До набору
Заготівка для ляльки
Текстильна застібка
Моток вовняної пряжі
Мереживо
Рожева та жовта тканина
Стрічка
Бусини
Декоративні камені
Моток лески
2 кольорові олівці
Трафарет для малювання обличчя
Клей
Двостороння клейка стрічка
Свідоцтво про народження
Інструкція
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню. Приготуйте ножиці. Все інше ви знайдете в наборі: пряжу для зачіски, мережива, намистини та декоративні камені, тканину. Закріплюйте декоративні елементи клеєм і двостороннім скотчем на м'якій заготовці для ляльки. Дотримуйтесь інструкції з картинками, щоб лялька-принцеса вийшла красивою й акуратною.
У комплекті також є трафарет для малювання обличчя за допомогою кольорових олівців. Коли ви змайструєте ляльку-принцесу, залишиться фінальний штрих: придумати їй ім'я та заповнити свідоцтво про народження.
Цей набір із серії Crafts сподобається дівчаткам молодшого шкільного віку. Створення ляльки-принцеси допоможе розвинути творчі здібності, фантазію, естетичний смак, навички дрібної моторики, підвищить емоційний добробут.
До набору
Заготівка для ляльки
Текстильна застібка
Моток вовняної пряжі
Мереживо
Рожева та жовта тканина
Стрічка
Бусини
Декоративні камені
Моток лески
2 кольорові олівці
Трафарет для малювання обличчя
Клей
Двостороння клейка стрічка
Свідоцтво про народження
Інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-02746 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4893156027467 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 257 232 ₴


