Цей набір для творчості від 4М підійде всім охочим навчитися в'язувати гачком. Ви створите квіткову підставку під чашку, гарну декоративну серветку та модну сумочку.
Це прекрасна можливість почати рукоділля. Спочатку вам доведеться навчитися правильно тримати пряжу та гачок, а потім освоїти кілька простих технік: ланцюжок, одиночне та подвійне в'язання. В інструкції наведені не тільки докладні описи, а й кольорові ілюстрації, які допоможуть впоратися із завданням.
Потім починається найцікавіше! Ви навчитеся зв'язувати круги, квіти та стильні квадрати, з яких зможете створити свої перші вироби.
Набір для творчості із серії Crafts підійде дівчатками від 8 років. Він розвиває винахідливість, дрібну моторику, колірне сприйняття, тактильні відчуття й творчі здібності.
До набору
Гачки для в'язання — 2 шт.
Пластикова голка — 1 шт.
Мотки з кольоровими нитками — 7 шт.
Інструкція — 1 шт.
Це прекрасна можливість почати рукоділля. Спочатку вам доведеться навчитися правильно тримати пряжу та гачок, а потім освоїти кілька простих технік: ланцюжок, одиночне та подвійне в'язання. В інструкції наведені не тільки докладні описи, а й кольорові ілюстрації, які допоможуть впоратися із завданням.
Потім починається найцікавіше! Ви навчитеся зв'язувати круги, квіти та стильні квадрати, з яких зможете створити свої перші вироби.
Набір для творчості із серії Crafts підійде дівчатками від 8 років. Він розвиває винахідливість, дрібну моторику, колірне сприйняття, тактильні відчуття й творчі здібності.
До набору
Гачки для в'язання — 2 шт.
Пластикова голка — 1 шт.
Мотки з кольоровими нитками — 7 шт.
Інструкція — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 18 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-02737 |
| Вага | 0.3 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Кількість складових елементів (шт.) | 3 |
| Матеріал | текстиль, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 4893156027375 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 224 386 ₴








