Безкаркасний пуфик Стіл
Габаритний розмір: Д=70 див., Н - 40 див.
Матеріал: тканина оксфорд /шкіряний замінник (під замовлення), гранульований пінополістирол, змійка.
Опис: Використовується в якості журнального столика або тумбочки. Сюди можна покласти книгу, поставити чашку. Також використовується і для сидіння.
Застосування: встановлюється в домашніх ігрових кімнатах і залах розважальних центрів, в розвиваючих установах дошкільного та молодшого шкільного віку. Призначений для розвитку образного мислення, великої моторики. Сприяє формуванню логічного мислення, служить інструментом навчальних і розважальних ігор. Сприятливо впливає на фізичний розвиток малюка, реалізує вихід невгамовної дитячої енергії. Тактильні відчуття і колірне поєднання створюють гармонійне сприйняття ігрового середовища.
Особливості: безпечний, міцний, м'який. Має знімний чохол. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 1 року.
Гарантія: 6 місяців
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | М'який ігровий модуль |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 70 мм |
| Додаткові елементи | Немає |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 097 ₴


