Сухий басейн-манеж замок Замок
Магазин дитячого спортивного обладнання 1toys являє сухий басейн-манеж, виконаний у формі замку замку. Тепер місцем ігор вашої дитини може стати справжній лицарський замок!
Його унікальність не тільки у формі, але і забарвленням. Чергуються великі чорні і білі деталі дозволяють сфокусувати увагу і налагодити гостроту зору дитини. Двокольорові вироби заспокоюють, дають можливість зосередиться, обмежити перезбудженість, що особливо важливо для роботи з дітьми в психоневрологічному плані.
Сухий басейн-манеж Замок підходить для дітей від 1 року.
Наша компанія є виробниками сухих басейнів.
Вся наша продукція має санітарно-гігієнічні висновки державної санітарно-эпидемилогической служби України.
А додавши в цей манеж близько 400 кульок для сухих басейнів, ви отримаєте відмінну ігрову зону для дітей постарше.
Ігри в сухих басейнах з кульками розвивають велику моторику, зміцнюють всі групи м'язів, допомагають формувати правильну поставу, розвивають уяву і дають емоційну розрядку. М'ячики постійно масажують тіло, таким чином здійснюється стимуляція тактильної чутливості. Доведено, що ігри та відпочинок дітей в сухому басейні позитивно позначаються на здоров'ї дітей і їх психоемоційному стані.
Характеристики сухого басейну-манежу Замок:
Габаритний розмір: 108х108х70 див.
Матеріал: шкіряний замінник / ПВХ (під замовлення), пінополіуретан 45 щільність, змійка
Особливості: безпечний, міцний, м'який. Має знімний чохол. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 1 року.
Гарантія: 6 місяців
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сухий басейн |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 849 ₴






