М'який ігровий тунель квадратний
Габаритні розміри: 60х60х60 див., товщина стінки 20 див.
Матеріал: шкіряний замінник / ПВХ (під замовлення), пінополіуретан 45 щільність, змійка.
Опис: являє собою м'який ігровий тунель, призначений для активних ігор дитини. Малюк може проповзти всередині, перестрибнути через верх. Виріб легко поєднується з іншими модульними конструкціями, тому часто купується з метою доповнення м'яких ігрових наборів.
Применение: устанавливается в домашних игровых комнатах и залах развлекательных центров, в развивающих учреждениях дошкольного и младшего школьного возраста, спортивных кружках и секциях. Предназначен для физического развития малышей. Способствует формированию крепкого и устойчивого вестибулярного аппарата, реализует выход неуемной детской энергии.
Особенности: безопасный, прочный, мягкий. Имеет съемный чехол. Легко моется и чистится. Предназначен для детей от 1 года.
Гарантия: 6 месяцев
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | М'які ігрові тренажери |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 006 ₴

