Мат-батут Точка
Габаритний розмір: 125х125х25 див.
Матеріал: шкіряний замінник / ПВХ (під замовлення), пінополіуретан 45 щільність, батутная сітка на каркасі, змійка
Опис: Спортивно-ігровий мат з центральною вставкою батутной сітки. Призначений для відпрацювання спортивних вправ, ігор, стрибків, переворотів, перекидів, а також вільних розваг дитини.
Застосування: закуповуються для дитячих спортивних та розважальних закладів, дитячих спортивних залів.
Особливості: щільний, м'який, міцний, зносостійкий.
Гарантія: 6 місяців
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 1250 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | М'які ігрові тренажери |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 770 ₴
