Ігровий тренажер Ступеня, 3 кроку
Габаритний розмір: 60х60х50 див.
Матеріал: шкіряний замінник / ПВХ (під замовлення), поролон, змійка
Опис: являє собою м'який спортивно-ігровий тренажер для активного фізичного розвитку дитини (підйом і спуск). Безпечний для користування. Виріб легко поєднується з іншими модульними конструкціями, оскільки складається з окремо компонованих секцій-модулів. Часто купується з метою доповнення м'яких ігрових наборів.
Застосування: встановлюється в домашніх ігрових кімнатах і залах розважальних центрів, в розвиваючих установах дошкільного та молодшого шкільного віку, спортивних гуртках і секціях. Призначений для фізичного розвитку малюків. Сприяє формуванню міцного і стійкого вестибулярного апарату, реалізує вихід невгамовної дитячої енергії.
Особливості: безпечний, міцний, м'який. Має знімний чохол. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 2 років.
Гарантія: 6 місяців
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | М'які ігрові тренажери |
| Висота | 500 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Додаткові елементи | Немає |
| Кількість елементів | 3 шт. |
| Форма | Нестандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 866 ₴
