Балансувальний шлях Змійка
Габаритний розмір: 8 елементів.
Довжина – 65 див, ширина – 20 див, висота – 15 див.
Матеріал: шкіряний замінник / ПВХ (під замовлення), ППЕ, змійка.
Опис: спортивно-ігровий тренажер для розробки вестибулярного апарату, координації рухів, за рахунок балансування рівноваги. Деталі модульні, легені. З'єднуються у вільній формі в петлю, коло, трек.
Застосування: у розвиваючих, освітніх і розважальних закладах дошкільного та молодшого шкільного віку. Також використовується в реабілітаційних і лікувальних цілях для усунення наслідків травм.
Особливості: безпечний, міцний, м'який. Має знімний чохол. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 3-10 років.
Гарантія: 6 місяців
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 8 шт. |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | М'які ігрові тренажери |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 8 207 ₴



