Ігровий куб Кістки
Габаритні розміри:30х30х30 див.
Матеріал: шкіряний замінник / ПВХ (під замовлення), пінополіуретан 45 щільність, змійка, аплікаційний малюнок, липучки.
Опис: кубик з нанесеними точковими аплікаціями призначений для вивчення гри Кістки, а так само основ рахунку. Такий спосіб візуалізації дає можливість наочно пояснити великій кількості дітей принцип гри. Також дозволяє інтерактивно задіяти малюків, запропонувавши їм ще й фізичне навантаження – перетягування, кидки куба. Таким чином заняття перетворюється в захоплюючу гру, в якій бере участь відразу кілька малюків, і вихователь чи вчитель безпосередньо. Підходить до установки як в приміщенні, так і на відкритому повітрі під час прогулянок у дитячому садку, змін в початковій школі, уроків фізкультури поза спортзалу.
Застосування: встановлюється в домашніх ігрових кімнатах і залах розважальних центрів, в розвиваючих установах дошкільного та молодшого шкільного віку. Призначений для розвитку образного мислення, великої моторики. Сприяє формуванню логічного мислення, служить інструментом навчальних і розважальних ігор. Сприятливо впливає на фізичний розвиток малюка, реалізує вихід невгамовної дитячої енергії. Тактильні відчуття і колірне поєднання створюють гармонійне сприйняття ігрового середовища.
Особливості: безпечний, міцний, м'який. Має знімний чохол. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 1 року.
Гарантія: 6 місяців
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дидактичні ігрові модулі |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 059 ₴


