Дидактичний модуль Куб
Куб являє собою розвиваючий комплекс для навчання дитини як що працює, з його допомогою легко в ігровій формі можна навчити дитину застібати гудзики або зашнурувати шнурки.
Габаритний розмір: 40 х40 див.
Матеріал: шкіряний замінник / ПВХ (під замовлення), наповнювач – поролон
Опис: Виріб являє собою ігрову поверхню з вставками навчальних елементів – застібки, замки, шнурівка, липучки, віконця тощо Також є нанесення зображень для розвитку кругозору дитини, вивчення форм, квітів, природи і т. д. Тренажер чинить сприятливу дію на психоемоційний стан дитини, формує посидючість, на довго займає активних непосид.
Застосування: закуповується для дому, ясельних груп дитячих садків, дитячих лікувальних установ, инклюзивно-ресурсних центрів з метою розробки дрібної і великої моторики у дітей від 1 року і більше.
Особливості: безпечний, міцний. М'який, зручний в чищенні і обробці.
Гарантія: 6 місяців
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 6 шт. |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дидактичні ігрові модулі |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 287 ₴



