Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 544 ₴
