Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 120 см |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Особливості | Знімний чохол |
| Стан | Новий |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 384 ₴
