Подушка Божа корівка
Розміри – 155-125-30 см
Колір - сріблястий (в асортименті)
Матеріал - шкіряний замінник / тканина Оксфорд, поліестер (внутрішній чохол), пінополістирол в гранулах
Для яких видів спорту використовуються - ігровий, розвиваючий та навчальний
Особливості - люверс для циркуляції повітря, зручна ручка для перенесення, міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, який легко миється і чиститься
Гарантія - 6 місяців
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тіа-Спорт |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | М'який ігровий модуль |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 155 мм |
| Додаткові елементи | Немає |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 294 ₴

