Циліндр глухий
Розміри - 100 - 30-30 см
Колір - сріблястий (в асортименті)
Матеріал - шкіряний замінник / ПВХ (під замовлення), пінополіуретан щільність 45
Для яких видів спорту використовуються - ігровий, розвиваючий та навчальний
Особливості - яскравий, легкий, міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, який легко миється і чиститься, люверс для циркуляції повітря, зручна ручка для перенесення, дітям від 3 років комплектація : циліндр
Гарантія - 6 місяців
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 547 ₴

