Кольорова гусениця
Яскраві гарні кубики легко можна скласти по порядку квітів або зробити з них вежу,кубики можна складати в різному порядку і в різному напрямку,а ще вони зможуть принести гарний настрій вашим дітям. Цікава гра компанії дітей буде легка і цікава. А якщо у вас зовсім крихітка, то ви з легкістю з модулируете з модулів захист для вашого малюка.М'який модульний конструктор відмінний спортивний інвентар для дитячих і дошкільних установ.З ним можна займатися і розвивати логічне і творче мислення.
Розміри - 122-20-20 см
Колір - сріблястий (в асортименті)
Матеріал - шкіряний замінник / ПВХ (під замовлення), пінополіуретан щільність 45
Для яких видів спорту використовуються - ігровий, розвиваючий та навчальний
Особливості - яскравий, легкий, міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, який легко миється і чиститься, зручна ручка для перенесення, аплікація, дітям від 9 місяців
Гарантія - 6 місяців
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 6 шт. |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 604 ₴



