М'який модульний будиночок
Відмінне рішення для дитячих установ куточків для заняття складається з декількох частин, що дозволяє дуже зручно розташувати дані стінки по вашому розсуду залежно від площі. А також модулі можна просто покласти на поверхню і вони можуть замінити мати.Яскраві красиві деталі легко можна скласти по порядку квітів або зробити з них вежу,їх можна складати в різному порядку і в різному напрямку,а ще вони зможуть принести гарний настрій вашим дітям. Цікава гра компанії дітей буде легка і цікава.Яскраві гарні кубики легко можна скласти по порядку квітів або зробити з них вежу,кубики можна складати в різному порядку і в різному напрямку,а ще вони зможуть принести гарний настрій вашим дітям. Цікава гра компанії дітей буде легка і цікава.
Розміри - 90-60-60 см
Колір - сріблястий (в асортименті)
Матеріал - шкіряний замінник / ПВХ (під замовлення), пінополіуретан щільність 45
Для яких видів спорту використовуються - ігровий, розвиваючий та навчальний
Особливості - яскравий, легкий, міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, який легко миється і чиститься, люверс для циркуляції повітря, зручна ручка для перенесення, дітям від 1 року, комплектація : будиночок, мат
Гарантія - 6 місяців.
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 636 ₴



