Модульні сидіння - конструктор Геометрія
Відмінне рішення для гімнастичних залів та кабінетів для відпочинку дітей ,мають зручну форму з якої можна конструювати будь-які геометричні фігури, а також з модулів добре формуються куточки зі столиків і кутових канапок.
Розміри - 120-120-30 см (комплект складається з 4-х фігур)
Колір - сріблястий (в асортименті)
Матеріал - шкіряний замінник / ПВХ (під замовлення), пінополіуретан щільність 45
Для яких видів спорту використовуються - ігровий, розвиваючий, навчальний, для відпочинку, конструктор
Особливості - міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, який легко миється і чиститься
Гарантія - 6 місяців
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 2 шт. |
| Матеріал | ПВХ |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 006 ₴


