Сидіння круглі
Відмінне рішення для твердих поверхонь або холодної підлоги в дитячих установах, а також вони мають відмінне рішення в кабінетах для фізичної підготовки. Дуже зручні при експлуатації,мають практично невагомий вага і мають ручку для перенесення.
Розміри - 40-40-2,5 см
Колір - сріблястий (в асортименті)
Матеріал - шкіряний замінник / тканина Оксфорд, пінополіуретан щільність 45
Для яких видів спорту використовуються - ігровий, розвиваючий та навчальний
Особливості - люверс для циркуляції повітря, зручна ручка для перенесення, міцний, м'який, компактний, має знімний чохол, який легко миється і чиститься, 4 шт
Гарантія - 6 місяців
Ми працюємо як з фізичними, так і з комерційними та бюджетними організаціями в тому числі і через Прозорро!
Потрібна консультація? Напишіть нам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASD |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | М'який ігровий модуль |
| Додаткові елементи | Ні |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 871 ₴


